Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki halad el mellettem,...

Mindenki halad el mellettem, én meg csak vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi életem nincs, magamban vagyok egyedül, tele gátlásokkal, nagyon más vagyok mint a többiek. Volt osztálytársaim érettségiznek, régi ismerőseim egyetemisták, karrierjük van, életük, párkapcsolatuk. Én meg a szobában élek kb. Szerintem depis is vagyok, tanulás sem megy, elvagyok a kis világomban kb.
2021. aug. 17. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Először is fogalmazd meg a céljaidat határozottan. Utána már csak tenni kell a dolgod.
2021. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem indulsz el? Senki sem tud rajtad segíteni, ha nem segítesz saját magadon. Így öregszel meg, ha nem erőlteted meg magad.
2021. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Akkor az az oka, hogy nem vagy olyan, mint a többiek. Mért nem vagy olyan? Vertek a szüleid? Vagy alapból ilyen szerencsétlen vagy?
2021. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Azt kell felfognod, hogy CSAK az fog veled történni, amit te CSINÁLSZ. Ha passzív maradsz, SEMMI sem fog veled történni. Így halsz meg.
2021. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem is akarja, hogy történjenek vele dolgok. Akkor nem itt panaszkodna egész nap.
2021. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Enis így vagyok vele de valahogy valtozatnom kenne rajta mert ez nem állapot
2021. aug. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Írj egy listát, hogy mit akarsz elérni. Mellé egy másik oszlopba pedig azokat, hogy mit kell értük megtenni. Aztán pedig kezdd el őket csinálni.

Pl érettségit akarok- be kell íratkozni esti gimnáziumba. Mész, beíratkozol.

Vagy jogsit akarok-El kell kezdeni egy tanfolyamot. Mész, elkezded.

Mások sem sorsjeggyel nyerték az érettségijüket, jogosítványukat, stb, hanem mentek, és csinálták. Ez így működik.

2021. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, mi van veled?
2021. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!