Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom tokeletes, mindenki...

A baratnom tokeletes, mindenki oda van erte-fiuk es lanyok egyarant-engem meg mellette eszre se vesznek. Neha kis talpnyalonak erzem magam, pedig nem vagyok az. Mit csinaljak, hogy engem is eszrevegyenek, es ne nezzenek át rajtam?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj :D Nem mindegy neked, hogy ki vesz észre? Vegyen észre az, aki számodra fontos, a többi meg le van szrva. Nekem is modell barátnőm van, de akit érdeklek, és engem is érdekel, az észrevesz.
2015. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem légy büszke magadra, hogy ilyen barátnőd van. Gondolj arra, hogy mindenki őérte rajong, ő pedig (a sok lehetőség közül) éppen a Te barátságodat választotta.

Persze, ha Te magad is lány vagy, akkor némileg nehezebb az ügy...

2015. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ismerős..

Utáltam egy lányt az oszt.omból mert minden csak körülötte forgott. Most pedig? Még mindig lejjebb vagyok mit ő de a legeslegjobb barátnőm lett! Nem birnam ki ha egy napig nem szolhatnank egymáshoz vagy ilyesmi.. Irj privibe hátha eszembe jut valami jo ötlet☺😉

2015. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!