Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfi fodrászok! Mi a kedvenc...

Férfi fodrászok! Mi a kedvenc hajtípusotok, amivel nagyon szerettek dolgozni?

Figyelt kérdés

Nekem ma az új fodrászom megdicsérte a hajam, hogy milyen jó vele dolgozni, mert olyan sűrű és erős. Én útálom, mert mindig elfekszem, és úgy marad. Kb mint egy arab férfinek… ilyen drótkefe már majdnem..

Ölni tudnék valami vékony, laza hajért, mint pl Szoboszlai dominik..

Csatolnátok képet, hogy milyen a kedvenc hajtípusotok és ahhoz egy frizurát?

Persze az is írjon, aki nem fodrász, de van haverja pl akit nagyon irigyel, vagy akár a sajátját.. :)

Csak gondoltam a fodrászok a legtasztaltabbak.

Pusztán kíváncsiságból a kérdés



2021. aug. 18. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
AZ én hajam vékony szálú és gyenge. Semmi tartása. Hidd el nem kellene neked, mert kb vágás után néz csak ki normálisan utána sehogy sem lehet belőni, mert a legerősebb zselé vagy hajlakk se fogja meg.
2021. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
+1 egyes kommentelő mellett. Nem kéne neked a vékonyszálú haj. Vettem olcsó hajlakktól a drágáig mindent, és nem túlzok, az évek során 30+ shampont próbáltam ki, az otthoni kencékkel együtt amiket neten találtam, és olajokat, drága szereket, de csak annyit értek el ezekkel, hogy az amúgy fényes és selymes hajam még fényesebb és selymesebb lett. De tartása, na az max szárítás után 1-2 órán át, inkább annyi se, aztán mindegy, hogy hosszú vagy rövid, lelapul mint feleletet elkerülni akaró diák a padon.
2021. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is dús, vastagszálú hullámos hajam van, eddig mindig megdicsérték és vágásnál nagyon szerettek vele dolgozni. Mikor egyenesre kérem a szárítást, akkor már kevésbé örülnek 😂
2021. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!