Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc olyan kerdese...

Melyik a kedvenc olyan kerdesetek itt gyk-n ahol hatalmas vita alakult ki a kommentszekcioban?

Figyelt kérdés
Az mindegy hogy a kommentelők kozt, vagy a kerdezo es a kommentelő között. En ma olvastam egy olyat ahol a srác egy hentesboltba dolgozik, reggel 5kor jon az áru, amit nagy csapkodasok, orditozasok között visznek be a boltba, es hogy ez mennyire zavarja az ott lakókat. Az egyik ottlako meg bement a boltba őrjöngeni. Kesobb a kommentek között mar egy elvileg ottlako is megjelent, es nagy komment háborúba kezdtek. Rohadt vicces volt olvasni :DDD
2021. júl. 8. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Muti a kérdést:D
2021. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A hibbant Martin lakik hentes felett
2021. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2021. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne hidd már el. A Martin írta ki a kérdést a hentesboltos nevében és saját magával vitázik...

Az anyjával is ezt szokta csinálni, kiír kérdéseket mintha az anyja írta volna hogy mindenki felháborodjon és sajnálják hogy neki milyen szar élete van.

Totál elmebeteg, már rég pszichológusnak kéne vele foglalkoznia.

Mielőtt egyszer az lesz a hír hogy Dunaújvárosban egy srác lemészárolta a családját, vagy a szomszédot, vagy a hentest, vagy akárkit akivel épp összefut amikor kattanása van.

2021. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2021. júl. 8. 21:02
 6/12 A kérdező kommentje:
4, ja persze, gondoltam hogy nem igaz, mennyi az esélye az egésznek.. meg full olyanokat irt, amiert magaba mar mehetne a feljelentés, szoval biztos nem egy igazi ott dolgozó. de akkor is vicces volt :D
2021. júl. 8. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező Te is aza hentes mániás fickó vagy. Nem kell játszani magad
2021. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
dehogy XDD tok regi a kerdes, de csak ma talaltam ra, mert ki volt emelve. Most pont ezt olvastam legutoljára ami igy nagyon hulyeseg volt, de érdekelne más is
2021. júl. 8. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
2021. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedvenc, de nagyon fárasztó a kérdező ostobasága, és hogy mindenkit kioszt, mikor nem az ő világa szerintibhelyes válasz érkezik.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2021. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!