Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tartottatok, tartotok...

Hol tartottatok, tartotok vagy szeretnetek tartani az eletetekben 36 evesen?

Figyelt kérdés
Kort es nemet is irjatok, ha lehet! Köszönöm a valaszokat!

2021. aug. 19. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

36 éves koromra jó lenne ha meglenne a saját ház (most lakás van), nem lenne elképzelhetetlen, de ahogy a kormány kezeli az ingatlanpiacot az katasztrofális és ellenem dolgozik. Ezen kívül cégautó lassan járna már


34/f

2021. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

37 vagyok.

Főiskola mellett modellkedtem, férfi hostess voltam.Egyik vacsorakísérő ügynökséghez leszerződtem.Itt megismertem pár gazdag üzletasszonyt, magyar színésznőt.

5 évvel ezelőttig élveztem az életet, sport mellett sok kirándulás volt a világban.Aztán utolért a végzetem.Egy 50 éves nővel már többször talizgattunk szigorúan vacsora kíséret, míg úgy alakult egymásba szerettünk.Ő már 10 éve elvált, külföldön élt, csak nyaranta volt Magyarországon.Ő hozta fel, költözzek hozzá, majd velem szeretne megöregedni, tisztában van vele, nem lesz már fiatal sportos szeretője, nagyon megakar tartani.

Kiköltöztem vele Olaszországba,egy gyönyörű toszkánai birtokon élek vele.Igazából nagyon kevés magyar van errefelé, néhány magyar fórumra szoktam irogatni, mert olaszul még elég nehezen beszélek.

Feleségem lett már azóta, szerződésben leírta, hogy rámhagy mindent.

cserébe több luxuskocsink van, egy szép mediterrán villában medence a kertben, a hegyoldalba vágva, fürdés közben lenézek a széléről, és látom a völgyet.

De ha nincs itthon a feleségem, elég unalmas.

2021. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Jelenleg 25 éves vagyok, szóval megfelelő távolságban van, hogy jó nagy célokat tűzzek ki. ;)


- pár utazás igazán messzi helyekre főleg az ázsiai kontinensen - itt nincs előrelépés de mivel már most jó a fizetésem és takarékoskodom, így reális célkitűzés lehet. Ha hamarabb teherbe esnék a tervezettnél, az húzhatja keresztbe.

- egy bölcsebb és kiegyensúlyozottabb személyiség - erre nagyon oda kell figyelni, az idő úgy érzem nekem dolgozik

- ~két gyerek - egészségügyi gondom női nemi szerv terén nincs, a jelenlegi párom is szeretne, így jelenleg nem látom akadályát

- egy férj, boldog párkapcsolat (remélem a jelenlegi párommal) - minden rendben köztünk, nagy a közös nevező, ha ez így marad, akkor komoly esély van erre is

- egy otthon (nem csak egy ház, hanem egy igazi otthon) - ez kemény anyagi kihívás, és bizonytalan a piac. De mivel nem nagy városban gondolkozunk, ezért talán megugorható.

- szakmailag elismertnek lenni főleg a saját szememben - ez nagyon kezdeti fázisban van jelenleg, de napról napra érzem, hogy egyre többet tudok

- nagy tudást összegyűjteni bizonyos témákban - ez mindig is így volt, de rendszerint stagnálok ebben, van amikor hónapokig nem tanulok semmit, aztán falom a könyveket

- még egy nyelven beszélek - belekezdek mindig, abbahagyom, halogatom

- még egy hangszeren játszom - ebbe még bele sem kezdtem, csak halogatom

2021. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Család, normális test, valami jó munka, meg legyen a diploma. Jó lakás, haveri kör megtartása, kirádnulsok és hobbik megtartása. Jogosítvány (mellé motor és autó), és egy jó gép. Ez minden! :D nem pont 36-ra kell ,de akkora lennének jók ezek.
2021. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
4-es vagyok, meg f
2021. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok 16 (de jó hogy nem tok írni xd).
2021. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Szeretnék kertesházat, a mostani lakásom helyett addigra (még 4 év).

Kb akkorra elvenni a barátnőmet, és tervezni a lurkókat.

Befejezni a doktorimat, tovább építeni a vállalkozásom.

Bejárni még jó pár országot, esetleg élni még 1-2 évet valahol távolabb.

2021. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
4-es vok, meg kertes ház, de valszeg mindent elmondtam.
2021. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Huhh az annyát.Bele sem merek gondolni, ilyen mint a 2-es, mit kellett csinálnia ezért?

Szerintem olyan perverz dolgokat kellett elviselnie, ami még egy filmben is durva lenne.

2021. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

36 évesre, meggyógyulni szeretnék csak!


Semmi mást nem kivánok!

2021. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!