Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 évesen hol tartotok/tartott...

23 évesen hol tartotok/tartottatok az életben?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem nem vittem sokra eddig mert csak tanultam most fogok végezni nyáron. Se pasim se munkám nincs.

Mikor látom, hogy a volt osztálytársaim férjhez mennek gyerekük lesz vagy már mindkettő megvolt rosszul érzem magam. Olyan mintha le lennék maradva. 23/L


2015. febr. 21. 17:08
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Volt munkám meg 1,5Millio ft diákhitelem. Nem vagy lemaradva, most 26 vagyok még mindig azt készítem elő, hogy építhessem az életem

2015. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
26 évesen sehol se tartok. Ez van, le kell nyelni azt kész, másikkal meg nem foglalkozni.
2015. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok és szintén sehol sem tartok, persze a személyiségem sokat fejlődött meg haladok vmerre.

de ez egy normális élettől még sok évre van.

2015. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most leszek 26, s barátnő, se lakás, se megtakarítás. Egyetemen diplomafélévem lenne hátra de halasztom, jelenleg dolgozok, szakmán belül elég jó fizetésért, így nem is bánom.


Alapvetően ingadozó, néha bejönnek a dolgok, van év, amikor úgy érzem mennyit haladtam, fejlődtem, megvan miden, néha meg épp semmi nincs, míg másoknak gyerek, meg család van már. Persze fordítva lehet ő meg azt nézi, hogy fiatal házasság, elválnak, ott marad gyerekkel, én meg élhetem az életem még.

2015. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 23 éves vagyok. Van munkám, albérletben élek, nem sokára tovább tanulok. Nekem sincs pasim és engem is elkeserít, hogy a velem egykorúaknak már férje van. Gyerekre még nem vágyom. Szerintem nem vagyunk lemaradva csupán nem jött még el a mi időnk.
2015. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Továbbtanultál, aligha hiszem, hogy e mellé még a munka is elfért volna. Ne aggódj, nem vagy lemaradva semmiről.


30 vagyok, alkalmi munkák vannak, azért még szeretnék valami biztosabbat is, bár egyelőre minden lehetőség erősen ingatag.

Barátnőm soha sem volt, nem is akartam, szabadidőmben festek, rajzolok, írok, programozok, nálam az alkotó tevékenység a létezés alfája és omegája, ezt pedig csak magányos életformában tudom tökélyre fejleszteni, mert ebben égi magasságba helyeztem a lécet.

2015. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen egy éve dolgoztam a szakmámban. Volt szolgálati lakás, autó, barátnő. De ez nem karrier-szakma, váltottam is később a jobb pénz reményében. 26 évesen nősülés a barátnővel, 32 évesen kínnal-keservvel közös lakás egy bankkal :), 35 évesen megszületett az első gyermekem, viszont a házasságom megromlott.Ősszel töltöm a 37-et.Szóval van még előtted jócskán, ne aggódj! :)
2015. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno negyedéves orvosegyetemista voltam és ez volt minden, amit fel tudtam mutatni, akkor még párkapcsolatom sem volt soha. Azóta eltelt két év, lassan kézbe veszem a diplomámat és elkezdhetek valami értelmes dolgot is, mondjuk betegek gyógyítását baromságok benyalása helyett. A barátnő közben jött, majd ment. Most egyedül vagyok.

Egyébként most volt nem olyan rég középiskolai évfolyamtalálkozónk. Jó gimibe jártam, mindenki egyetemre ment. Azt kell, hogy mondjam, hatvan emberből kb. 3 volt házas 24-25 évesen és 4 vagy öt járt jegyben, ebből kettő egymással. A tágabb ismerősi körömben is csak néhány lánynak van gyereke. Én nem vagyok híve a késői gyerekvállalásnak, de te még nagyon nem vagy elkésve, és azt hiszem én sem.


25F

2015. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!