Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van a mai fiúkkal/fiatal...

Mi van a mai fiúkkal/fiatal férfiakkal?

Figyelt kérdés

Azt hiszem már rám is lehet mondani, hogy a 35 évemmel nem vagyok mai csirke, de a napokban történt velem egy eset, ami miatt felfigyeltem a fiatalabbakra.

Kikezdett velem egy kinézetre 15-16, elmondása szerint viszont 19 éves "fiú". Nagyon meglepő, és fura volt!

Ennek kapcsán eszembe jutott, hogy mikor én voltam 16-20 körüli, mennyivel másabbak voltak a fiatalok. A fiúk/férfiak körében nem igazán volt divat ez a nőies vonal, pl. feszes bokalengő sztreccsgatya, és vasággyal együtt 40 kg, amiből szeretne még egy kicsit leadni...

Inkább az volt a menő, ha valamit sportoltak, és mielőbb férfiasabban akartak kinézni. Mostanában ritkán látni ilyet, azokkal is inkább az edzőteremben lehet összefutni, máshol tényleg alig-alig.

Mi történt időközben? Miért lettek a mostani tizen-huszonévesek ennyire femininek? Félreértés ne essék, nem baj, ha valaki ilyen, vannak, akiknek ez jön be. Na de hogy ez legyen az irány, amit birkaként követni kell, és most már mind így akar kinézni!?

Arról nem beszélve, hogy ugyanúgy, mint a kiscsajok is (bár rájuk most nem térnék ki komolyabban), mind egy kaptafára mennek. Az utcán sétálva szüntelenül az az érzésed van, hogy ugyanaz jön veled szembe, aki az előbb is. Miért lett ebből ekkora "divat"? Annak idején nem volt mindenki egyforma. Ha más nem, akkor különféle zenei irányzatok követése mutatkozott meg a stílusokban/kinézetekben, ruházatokban, és tényleg sokszínűek voltunk. Most meg....


2021. aug. 21. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Most sem húzható rá ez mindenkire. Sokféle ember van a fiatalok között is, kikérjük magunknak.

És régen is biztos voltak hasonló emberek.

2021. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Akkoriban egyfajta mintát látott az egyetlen tv csatornán, újságokban.

Ma...

2021. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Anyahiányuk van, én megértem őket ezekben a xar kapcsolaokban, csaladokban.
2021. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, azt kihagytam a szövegből, hogy tisztelet a kivételnek. Akire ez nem illik, az nem veszi magára. De lássuk be, a nagy többség ilyen. Mondjuk úgy 10-ből 7 vagy 8. Így aztán nem volt olyan nehéz általánosítani.
2021. aug. 21. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Manapság fejlődni?

Inkább éld meg magad puhánynak, kirekesztettnek, harcolj az elnyomók ellen, de előrébb jutni.....na az kizárt.

Már ha csak a kérdező által említett példát, a fiúkat, férfiakat vesszük, csak ha elkezdenének sportolni, mozogni....

Hatványozottan több nemi hormon termelődne bennük, ami segítene kifejlődni a nemüknek megfelelő tökéletes állapotot.

Ezt a régi ember ismerte.

A mai modern, qrva okos ember nem ismeri.

2021. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezt várják el a lányok. Legyél magas és vékony, és legyél jó "barátnőnek" is, különben nem fogsz megfelelni.
2021. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Távol-Kelten már nagyon nagy mértéket ölt ez a jelenség. Talán onnan jön ez.


Legmenőbb fiú bandájuk:


[link]

2021. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
14%
Megint sikerült leírni a legsztereotipikusabb leírást az egész fiatalnak mondható férfiakról. Én bármikor sétálok konkrétan bárhol mindig ugyan azt az egyszínű kék farmert meg valami pólot vagy pulcsit látok az idősebbeken egy egyszerű cipővel. Ha mai fiatalok stílusával, megjelenésével van a gond, akkor mit mondjak a konstans sört szorongató és "férfi" példaképekre? Egy kicsit nyisd ki a szemed és legyél nyitotabb és ne hozzuk példának a 2012-ben kitalált, DE MÉG AKKOR SEM HELYT ÁLLÓ sztereotipikákat. legyszike
2021. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
52%
...sört szorongató és -igénytelen-... ezt kihagytam
2021. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Ez hormonális, nem tehetnek róla. Vagy a nők szervezetében ezt okozza a sok évi fogamzásgátló szedés, mielőtt terhesek lesznek vagy a környezetszennyezés, a fogamzásgátló maradvánnyal teli ivóvizek, a Pet palackból az ivóvízbe szabadult hormonrendszerre ható anyagok miatt kevésbé termékenyek a mai nők és férfiak és nagyon sokan csak úgy tudnak teherbe esni, ha hormonkezelést kapnak előtte...

Meg is van az eredménye, szerintem ezért van ennyi nem férfias férfi és állítólag a lányok is ezért érnek előbb, mint 20 évvel ezelőtt.

2021. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!