Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Laknátok együtt albérletben...

Laknátok együtt albérletben egyetemista lányként dolgozó felnőtt férfival vagy férfiakkal?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 10:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Igen, persze.
2018. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%

Miért ne?

Inkább mint nőkkel.

Ha panzióba megyek, az is "koedukált" és nem ugrik rám a másik szobában lakó pasi, ha én nem akarom.

2018. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Más egy panzió és más egy lakás ahova úgymond be vagy zárva mondjuk egy vagy két vadidegen férfival, egy légtérben, együtt élésről beszélünk nem egy hétvégéről, egymás szokásait megismerni és akaratlanul is egymás életébe is belekerülünk valamilyen szinten.

Szerintem elég kockázatos gyakorlatilag semmit nem tudsz róla ,akárki lehet, és ettől az akárkitől csak egy fal és egy szoba ajtó választ el ami nem igazán jelent akadályt. Csak én látom ennek a veszélyét?

2018. febr. 23. 12:49
 4/31 anonim ***** válasza:
58%
Ha normálisnak, megbízhatónak tűnnek, akkor simán. Mindig is jobban kijöttem a srácokkal, így valószínű jobban is érezném magamat így.
2018. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

#3

2-es vagyok.

Azért hoztam fel a panziót példának, mert én több mint félévig laktam munka miatt egy eléggé olcsó panzióban, ahol a folyosó végén volt a fürdő (közös) és kis teakonyha (szintén közös)

Gyakorlatilag olyan volt mint egy kollégium, vagy egy bérelt lakás, ahol mindenkinek külön szobája van, de a többi helység közös. Ráadásul én voltam az egyetlen állandó lakos, a többi szobában állandóan cserélődtek.

Nyilván a folyosón nem közlekedett senki bugyiban, vagy alsógatyában, esetleg egy szál törölközőben, ahogy ez egy vegyes nemű lakóközösségben is elvárható.

Ha nem tekinted együttélésnek, csak együttlakásnak és betartotok bizonyos szabályokat, akkor nem lehet semmi probléma.

2018. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Probléma mindig lehet, és a kockázatokat érdemes szem előtt tartani, bármikor megvadulhat bárki és az egy zárt lakásban egyedüli nőként nem túl biztonságos, ez az én véleményem, ezzel is számolni kell, mert a mai világban bizony elég esélyes.
2018. febr. 23. 13:09
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
40 éves férfi vagyok. Az egyik szobámat ki szoktam adni. Már kér egyetemista korú lány lakott nálam. Mindkettő jól van :)
2018. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

#6

Az életet nem lehet előre kiszámítani.

Akkor egy boltba, vagy bankba se menj be, mert hátha éppen akkor kirabolják, ne szállj be liftbe, ha egy férfi van bent, mert mi van, ha megállítja és megerőszakol?

Nyugodtan nem futhatsz, vagy mehetsz végig egy parkon, mert mi van ha... és ez vonatkozik még egy falusi utcára is, este.

Mi van, ha az egyetemen elmész vécére és bemegy utánad egy pasi és ...

Vagy a lépcsőházban megtámadnak?

Nem lehet állandó rettegésben élni, mert a veszélyeket nem tudod előre kiszámítani, azok jöhetnek a legváratlanabb helyen és helyzetekben is.

Ahogy már más is írta, szemrevételezed a lakótársakat és ha "emberszabásúak", akkor döntesz.

Vagy költözz össze egy meleg párral, azok a legjobbak!:)

2018. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Ezért kell minimálisra csökkenteni a kockázati tényezőket.

Nem lehet naivan mindenkiben csak jót látni, márpedig úgy látom itt sokan meggondolatlanul nem foglalkoznak ezzel.

Ennyi erővel buli után is bárkinél alhatnék ,mert hát úgysem bánt az sem, mindegy ki az, arról sem tudok semmit.

Autót is lehetne stoppolni ,mert miért bántanának.

Szerintem egy nőnek ennél sokkal elővigyázatosabbnak kell lennie ,ha meg mégsem ,majd meg tudja ,hogy miért kellett volna annak lennie.


Nyilván nem mindenkivel történik baj, de azért

2018. febr. 23. 14:12
 10/31 A kérdező kommentje:
Kérdezzük meg a nemi erőszakon átesetteket is ,ők is ezt mondanák-e?
2018. febr. 23. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!