Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenen hogy-hogy nem akad ki...

Ilyenen hogy-hogy nem akad ki senki, talán még furcsának is tartják, ha valakit zavar?

Figyelt kérdés
Kis településen, van a közelben egy szórakozóhely, ahol szombat esténként nyáron éjjel 2ig, akár 3ig is bömböl a zene, kilométerekre elhallatszik, a település szélén is hallható, csukott ablaknál kicsit, nyitott ablaknál teljesen tisztán. És mégse zavar senkit, senki se panaszkodik meg semmi. Még furcsállják is az emberek, ha valakit ez zavar. Annyi mindenen képesek az emberek kiakadni, ezen miért nem akad ki senki?
2021. aug. 22. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak zajban aludni. Én sajnos nem tudok... Brutálisan idegesít a mélynyomó hangja.
2021. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyáva sggek. Zavarja őket, de nem mernek konfrontálódni.

Mi, amikor már masodik napja ereztük magunkat egy kva falunapon, átmentünk és megkertük, halkítsa le.

Oké! -mondta, és lehalkította! XD Ez ennyi kb.

2021. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy panelben lakók, velem szemben a Spar parkoló. A fiatalok este 8-tól másnap hajnali 3-ig ott vannak a kocsijukkal, kb 20 kocsi, minden kocsiban a zene full hangerőre állítva, mellette "beszélgetnek" de mivel nem hallják egymást ordibálnak, még csukott ablaknál is képtelenség aludni tőlük mégse zavar senkit rajtam kívül, sok a házban a nyugdijas úgy vannak vele hogy majd nappal alszanak, én meg már alig állok a lábamon munkában a kialvatlanság miatt
2021. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*lakok
2021. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as Nyugodtan hívd fel a zsarukat, az ő dolguk rendet tartani, ne erezd ettől magadat mószerolónak. Hívd csak fel a kerületieket, vagy területiéket.

Egyszer bejelentettem hogy egy crossmotoros itt az utcán megy rendszeresen, hetente, olyan gyorsan, hogy egy feliratot sem tudtam leolvasni hogy azonosíthassák. A kiállónkat nem lehet jól belátni ekkora sebességnél. Ha épp állunk ki, és ő így jön, ő fog meghalni. Soha többé nem jött erre. Azt sejtettem, hogy csakis egy rendőr ismerőssel lehet valaki ilyen merész! Nekiálltak a telefonban terelni de nem hagytam magam, és "az ő fog meghalni, nem én", az hatott! Leszólhattak neki. Persze nem javaslom hogy te is halált emlegess XD, csak azt, amit ott elmondtál. Ez tök normális bejelentés.

2021. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki volt fiatal, ne legyetek fa.zfejek!
2021. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!