Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő után ideális az új...

Mennyi idő után ideális az új párt bemutatni otthon?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után ideális, mikor már lehet azt mondani, hogy 'biztos', komoly kapcsolat alakul ebből lassan?
2021. aug. 22. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fél év.
2021. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
5-6 hónapja tartó kapcsolatra már talán lehet az mondani hogy komolyabbak a szándékok.
2021. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az időn, hanem a két félen múlik, hogy mennyire komoly egy kapcsolat. Éveken át lehet bohóckodni olyan kapcsolatokban, ahol max heti egyszer találkoztok és ezen kívül élitek boldogan az életeteket a másik nélkül, pusztán a befektetett évek miatt egy ilyen kapcsolat nem lesz több, mint két tini két hetes "járása".

Szerintem azért néhány találkozó után lehet egyrészt érezni, hogy mennyire szeretnék a másikkal együtt lenni hosszabb távon, másrészt pedig sejteni, hogy ő is komolyan gondolja-e.

2021. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!