Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik egy 21 éves magyar...

Tetszik egy 21 éves magyar youtuber srác de én csak 16 vagyok, így már esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés

Ez a fiú a tesójával videózik és több ezer feliratkozójuk van. Ő a létezésemről se tud, de egyre jobban bejön nekem... :(

Tudom hogy anonim az oldal, de nem merem leírni hogy ki az, légyszi ne találgassatok.



2021. aug. 22. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Akkor így mi értelme van?

Lehet hogy pont melletted lévő városban lakik, és pont szereti a fiatalokat, és nincs is el annyira magától, de lehet hogy ellentét...

AKkor most?

2021. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
65%

Akkor is tippelek.

Gyurcsány Ferenc?

2021. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Ahhj honnan tudtad? :D
2021. aug. 23. 00:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Discord szervere van?
2021. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudok róla. Miért?
2021. aug. 23. 00:23
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván esélytelen. Soha nem találkoztatok, rajtad kívül több ezer lánynak tetszik.
2021. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hagy kérdezzem már meg: Ismert, népszerű videósról van szó? Nem találgatás céljából, csak nem mindegy, hogy többszázezren nézik, vagy csak pár ezren. És több ezren írnak rá naponta, vagy csak százan. Mert utóbbi esetén még tán lehetne is esélyed legalább kommunikálni vele.

Egyébként ez szerintem inkább rajongás, fellángolás ami majd idővel enyhülni fog.

2021. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 110 ezer feliratkozójuk van, de annyian nem nézik a videóikat. Általában 20-30 ezer megtekintésük van.
2021. aug. 23. 01:03
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Alapbol nem kizárt, ez a korkülönbség semmi, en is igy jottem ossze a baratommal. Inkabb az a baj, h naponta biztos sok kis 15 eves irkal neki(k), nem hiszem hogy pont megakad a szemük az egyiken. Sokan csak azert akarnak osszejonni az ilyenekkel mert kell nekik a penz, ok is híresek akarnak lenni stb, aztan nem hiszem hogy nézőkkel ok akarnak ismerkedni, pont emiatt.
2021. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Csak azért tetszik, mert híres.

Azt ismered, látod belőle, amit a kamera előtt meg akar magából mutatni. Ez a személyiségének olyan 30%-a lehet. Nem véletlenül nem szoktak világsztárok se a rajongóikkal összejönni, nem kezelné őket a rajongó normális emberként, és nem lehet úgy kapcsolatot kezdeni, hogy nem két egyenlő fél van, hanem az ISTEN és a nyáladzó hódoló.

Ha van egy kis esze, nem is veszi komolyan a kommentelők tetszéseit.

2021. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!