Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudom hogy teljesen esélytelen...

Tudom hogy teljesen esélytelen de ha véletlen sikerülne szerdán nyerni a németek ellen ( amire nyilván kb 1% esély van ), akkor továbbjutna a magyar csapat ? Nem ismerem a szabályokat.

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha a németek ellen nyerünk, akkor 99,9%, hogy továbblépünk.

Továbbmehetünk, mint 2. és mint 3.


2. helyen akkor végzünk, ha mi nyerünk, és a franciák verik a portugálokat. Ekkor a luzitánok kiesnek, a németeknek meg kérdéses a sorsa. ezen esetben a D1-gyel találkozunk, ami a CZE/ENG párosból derül ki, ki lehet. Ha az angolok nyernek, akkor ők, ha nem, akkor a csehek.


3. helyen akkor végzünk, ha mi nyerünk, de a franciák nem verik meg a portugálokat. Ekkor 4p-unk van. A 4 legjobb csoportharmadik lép tovább, és ez 99,9%, hogy elegendő. Ebben az esetben a BEL/NED páros egyike lesz az ellenfél. Ha a tulipánosok ellen fogunk játszani, akkor itthon.


Ha nem nyerünk a németek ellen, akkor minden mástól függetlenül utolsók vagyunk, nem jutunk tovább.

2021. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.


Minden magyar imádkozzon szerdán !!! Nyilván az erő tudás a másik oldalon van de a szív az akarat lelkesedés az talán nálunk erősebb !


Hátha egyszer szerencsénk lesz. Megérdemelné a csapat hiszen ennél nehezebb csoportba azt gondolom nem kerülhettünk volna !

2021. jún. 20. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Fejezzétek már be ezt az 1%-osdit. VAn az 20% is. Akkor is az ellenfél az esélyesebb , de az reális és lehetséges
2021. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
HA nyerünk továbbmegyünk mert az E csoport 3-jánl mindenképp jobbak leszünk. A Belgák meg nem fognak pontot veszteni.
2021. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
39%
Annyit tennék hozzá, hogy itthon már semmiképp sem játszhatunk az UEFA szabálya miatt így, ha harmadikak lennénk akkor Belgium lenne az ellenfél.
2021. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mint 5 éve? Belgák kicsinálnak. Kb. bárkit ellenfélnek csak ne őket.
2021. jún. 22. 13:34
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

5.

ezt sokat hallottam már, de sosem láttam erre semmi hivatalos hivatkozást. Addig ez nekem egy szellemszabály...

2021. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is lenne kérdésem, ha döntetlen lenne akkor sem jutnánk tovább?
2021. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

8.


Akkor gondolom lenne 2 pontunk, úgyhogy nem hiszem.

2021. jún. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha X, akkor utolsók vagyunk, szóval nem kell számolgatni, nyerni kell, akkor tuti a továbbjutás, ha nem nyerünk, tuti a kiesés.
2021. jún. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!