Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen már nem vagyok fiatal?

26 évesen már nem vagyok fiatal?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 19:50
1 2
 11/18 anonim válasza:
70%
Szerintem ez tökre relatív. Egy 10 évesnek a 18 éves az öreg, a húsz évesnek a 35… Szóval egy 15 éves öregnek mondana téged, de én, szintén 26 évesen speciel fiatalnak mondanálak :)
2021. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez nem relatív, hanem ilyenkor elsősorban azt kell nézni, hogy a várható élethosszhoz képest hogy áll az ember illetve átlagosan milyen állapotban van az emberek szervezete abban az életkorban, mert ez a közérzetet és a kinézetet is befolyásolja.

26 évesen még relatív fiatal vagy, de már nem hamvas fiatal és a tested se a "csúcson" van már.

Még ma is sokan házasodnak, sőt, vállalnak gyereket ebben a korban. Persze aki nem házasodik most, az sincs lekésve semmiről sem, sőt, a gyerekvállalást meg szerintem jobban át kellene gondolniuk az embereknek.


28N

2021. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A testem elvileg most van csúcson XDDDDD
2021. aug. 26. 04:47
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
Inkább 20-22 évesen van a csúcson, ilyenkor már nem. Például az anyagcsere jóval lassabb már ilyenkor.
2021. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
18-hoz képest már nem annyira, azonban 30-40-hez képest igen.
2021. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%

Igazából nemrég derült ki hogy az anyagcsere alig változik 60 éves korunkig


Viszont az igaz hogy sok minden folyamatosan amortizálódik.

Izületek, kollagén, nemzőképesség.

30 felett tesztoszterontermelés. Ha alapból alacsony volt az érték akkor nagyobb szopás.

Nehezebb lefogyni is. Nem lehetetlen, nehezebb.

2021. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egy 18 éves az még kölyök szinte, másik nem régen voltam 22 4 év alatt nem hiszem hogy annyit változtam volna
2021. aug. 26. 15:17
 18/18 anonim ***** válasza:
Szívás kérdező. Én most töltöm be a 26 éves kort 2 hónap múlva. Pont ma mondta nekem valaki , hogy már nem vagy olyan fiatal. Nagyon fájt. Aki a húszas évei közepét éppen átlépte az tökéletesen tudja milyen rossz az érzés mikor belegondolsz , hogy közelebb vagy a harminchoz mint a húszhoz , közelebb a középkorúsághoz mint a fiatalsághoz. Most kezdődik a visszaszámlálás, életünk utolsó fiatal évei. Sokszor mikor nézem a közép meg általános iskolásokat elgondolkozok, hogy hová tűnt az életem. Ennyi volt? Egy szemvillantás az egész. Meg lehet mondani, hogy a harmincas fiatal. Csak becsapod magad. Harminc után már látványosan nem fog fiatalként nézni rád a világ.
2022. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!