Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha jelentkeztem jónéhány...

Ha jelentkeztem jónéhány állásra de 4 munkanap után se válaszolnak és a telefont se veszik fel akkor tekintsem ezt nemnek?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken jelentkeztem 3, szombaton 2, tegnap szintén 2 állásra.

Érettségim van pedig mindenhol 8 általános az elvaras.

Lehet azért?

Illetve sajnos nincs munkatapasztalatom. De ha így folytatom nem is lesz..


3 nap után gondoltam telefonallok. De volt amit 10 másodpercig csengett aztán feladtam, és olyan amit ami 'a hívott szám jelenleg nem kapcsolható' többszöri próbálkozásra sem.

Teljesen kétségbeestem.


2021. aug. 26. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

7 állásra jelentkeztél, az semmi. Gondolom gyárakba, de akkor is. Lehet az önéletrajzod is kicsit béna, de a 4 nap az egyenlő a nullával, először összesítik a jelentkezőket.


Ne hívogass senkit, nyugodj meg és a jelentkezések után foglald le magad más dolgokkal.

2021. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy 7 nem olyan sok, de nem igen találtam más női munkát.

Van ebben gyár, takarító, konyhai kisegítő.


Köszönöm a választ, akkor még várok.

2021. aug. 26. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár hetekig is eltart, mire hozzányúlnak az önéletrajzokhoz. Összesítik, szelektálják őket, felhívják az embereket, interjúztatnak és csak utána döntenek, ha mindenkit meghallgattak, akit szerettek volna.
2021. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz csak, hogy folyamatosan küldözgeted az önéletrajzod a cégekhez!

Nekem az a tapasztalatom, hogyha 1 hét alatt nem reagálnak a beküldött önéletrajzra, akkor abból már nem lesz semmi...

Amikor behívtak interjúra, mindig 3 - 4 napon belül hívtak be, ahogy beküldtem az önéletrajzomat.

Nagyon ritkán volt, hogy 1 - vagy 2 héttel a beküldés után hívtak fel.

Olyankor viszont rendre kiderült, hogy egy kalap szar volt az állás: kevés pénzért túlóra túlóra hátán...

Azért hívtak be ilyen helyekre interjúra, mert nem találtak munkatársat. Ugye, nem vállalta senki vagy néhány nap után felmondtak...

2021. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet.
2021. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!