Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy boldog lenni,...

Hogy lehet úgy boldog lenni, hogy mások szenvednek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Most is hiába hallgatok zenét, hogy kikapcsolódjak, megint belebotlottam egy olyan dologba, ami teljesen elvette az életkedvem. Nem tudom másoknak hogy megy ez.
2021. aug. 26. 14:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az énhatárok megfelelő kijelölésével és azzal, ha a szenvedőkért (nyilván annyit, amit megengedhetsz magadnak) is teszel valamit.
2021. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 A világ túlsó oldaláról nem tudok másoknak segíteni, legalábbis azokkal az eszközökkel, ami nekem van, biztos hogy nem. Eltűnt embereket sem tudok keresni, nem tudom melyik "apa" erőszakolja most a gyerekét, hogy tudjak mit tenni ellene, nem tudom kit és hol szúrtak le az erdőben ebben a pillanatban, amikor ezt írtam, hogy eltudjam látni a sebét és, hogy mentőt hívjak és még sorolhatnám. Nem tudok segíteni, nem lehet. Ahhoz túl nagy hatalom kéne, de legalább egy jó ismerettségi kör, hogy én ezeken az embereken tudjak segíteni, hogy boldogabb legyek.
2021. aug. 26. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:

14:53-as vagyok


Oké, értem, hogy mi mindent nem tehetsz (nem is várta el senki, hogy mindnet megtégy). Írd le, amit megtehetsz!

2021. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15:02-es vagyok


Azóta is a listát írod? Ugye, mennyi mindent megtehetsz másokért, csak fel kell ismerned.

2021. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 Egy-két éve azon gondolkoztam, hogy beállok "pedofil vadásznak", hátha elsikerülne kapnom egy-kettőt csak aztán meggondoltam magam, mert rájöttem, hogy ez bonyolultabb, mint gondoltam és nem fogom senki életét sem veszélyeztetni.


Illetve lenne még egy dolog, csak megint pénz és engedély is kéne hozzá, de ha ezek meglennének, addig csinálnám amíg el nem kapnának.

2021. aug. 26. 15:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérlek ne írjon senki privátban.
2021. aug. 26. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig is növeld a tudatosságot. Ennyit tehetünk, ha már a gazdagok le se szarják az embereket.
2021. szept. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!