Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyennek képzeled el azt az...

Milyennek képzeled el azt az embert, aki ilyen zenét (link alább) hallgat? (Külsőre, belső tulajdonságokra, korosztály, nem, bármi egyéb)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=3fw4YPoX-Es

A videót ne nézzétek, az befolyásoló tényező lehet. :D

Tudom, hogy zenei ízlés alapján nem lehet megítélni senkit sem, csak kíváncsi vagyok a fejetekben élő sztereotípiákra. :) A választ pedig megtoldhatnátok még azzal, hogy ti hány évesek és milyen neműek vagytok. Köszi!


2021. aug. 26. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy anime fan tinilány jut róla eszembe (duh), aki egy kicsit stréber, viszont szinte mindenkivel kedves, és kissé túlzottan mosolygós meg pozitív. Igazából nem tudom miért, csak erre gondoltam. :D

16/L

2021. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1# Magadra?><
2021. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Lol nem, soha nem néztem animét, és egy szuicid hajlamú állat vagyok. Szóval inkább az ellentétemre. :D
2021. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van valami oka ennek amúgy?:D
2021. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy introvertált ember jut róla eszembe aki mellesleg szereti az animéket. Esetleg gamer is. Én fiút és lányt is el tudok képzelni.

18/L

2021. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősömnél el is tudnám képzelni, higy hallom, nem tudom így mennyire számít, kicsit egybegyúrom őt és a hlotak alapján elképzelt dolgokat, amiben ő más.

A közepe felé elkezdődő "nyávogásból" nekem egyértelműen lány. Kicsit különc, de jó értelemben. Megvan a saját stílusa, bő ruhákban jár, inkább feketében, de más nem rikító színek is megjelennek rajta. Mindenkivel megtalálja a közös hangot, de közben megmondja az igazat és nem fél beleállni a vitákba sem. Az anime rész nekem is eszembe jutott (bár a kép nélkül a zene stílusa is teljesen elárulja számomra), ahogy a boldogság és mosolygás is, mikor olyan helyen van vagy arról beszél, amit szeret. Minden számomra fura dologban benne van és sok ilyen dolgot ismer (hogy konkrét példát mondjak, valami animéből kiindulva rendelt ilyen halál naplót vagy mit; meg valami állatos pizsamában mászkált mondokonra - nem értek ezekhez a dolgokhoz, tényleg csak tőle hallom, légyszi ne utáljatok ha valamit rosszul írtam)

Először inkább 12-14 ugrik be, de ez az ismerős is idősebb, így ezt feltolnám olyan 20-ig.


Színtén 16/L

2021. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kb. 16 éves, kedves, vidám lány lehet az illető és szereti az animéket.

17 éves lányként tippeltem. :D

2021. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!