Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan kuldtek ki a szorakozo...

Jogosan kuldtek ki a szorakozohelyrol?

Figyelt kérdés
Vettem bent egy jack danielst ( ott bent 15 ezer volt) es ontottem kifele hogy igyatok a foldrol irigyeim. Megjegyzem nem vagyok gazdag csak megjott a fizetésem. Es megfogtak a biztonsagi orok kivittek. Mas ekizik szemuvegbe, meg vallalgat azt meg nem kuldik ki.. Szánalmas

#buli #szórakóhely
2021. aug. 28. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Jogosan vittek ki.
2021. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Fel is töröltem volna veled.
2021. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Láttam olyat is, ahogy hasonló hülyegyereket üvegszilánkokon húztak végig a padlón, majd szó szerint repült a bokorba. Olcsón megúsztad🤣
2021. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Mi az a "vallalgat"?


Amúgy ha ennyi pénzed van, inkább jótékonyk9dj vele.

2021. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha direkt kiborítasz valamit a padlóra az nagyon nagy bunkóság. Csináld meg ezt ugyanezt otthon a szőnyegen! Anyád mennyire lesz boldog?


Jogosan küldtek ki a szórakozóhelyról. Idiótán viselkedtél és mások szórakozását zavartad a padló összepiszkolásával.

2021. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Aztán felébredtél és meg akartad tervezni a macibarátoddal a szombati bulitokat, de nem találtad a kispárnán, mert az is elhagyott.
2021. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Úgy is mindjárt kezdődik az iskola...
2021. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a sztoriban csak te vagy szánalmas kérdező.
2021. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, jogosan.
2021. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan távolítottak el a helyről. Éretlen vagy arra, hogy ilyen helyre be tedd a lábadat. Sok ilyen rongyrázó ember van, aki azt hiszi, hogy költ egy összeget valahol és az feljogosítja arra, hogy állatként viselkedjen! Örülhetsz annak, hogy ennyivel megúsztad, - nem feltétlenül verésben kell gondolkodni, vissza is tarthattak volna addig, amíg kiérkezik az idő közben rád hívott rendőr, (aztán elmakoghatod neki, hogy te tulajdonképpen hogyan is gondoltad ezt a minimum rendzavarást kimerítő cselekedet végrehajtását)!
2021. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!