Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így nevezhetem magamat metalos...

Így nevezhetem magamat metalosnak? Mi a határ?

Figyelt kérdés

Lehet, sokan megutálnak majd a kérdésem miatt, de jó lenne tudni a véleményeteket, mert én elvagyok veszve!


Olyan családba születtem, ahol mind a két szülőm metalos. (Koncerten is ismerték meg egymást.) Emiatt úgy nőttem fel, hogy az életem egybe fonódott ezzel a zenei műfajjal és életérzéssel. Teljesen természetes a számomra, hogy rádiós zenék helyett metal szól az autóban, hogy a szüleim haverjai szétvarrottak és piercingesek, apám raszta és sorolhatnám.


És mivel természetes ez nekem, nem tudom meghatározni magamat. Nem tudom, milyen az, amikor megtalálod ezt a műfajt és azt mondod: "Na igen, ez vagyok én, ez az otthonom". Mert beleszülettem.


Voltam koncerten és imádtam az embereket. A lazaságot, azt, amit képviselnek, a zenét, a ruhákat, a megjelenéseket, a humorukat. Maga az érzést.


Szeretek így öltözködni és a zenét is szeretem, néha viszont kipróbálok más irányzatokat is. Ettől már kilógok a sorból? Vagy túlgondoltam?


Honnan nevezhetem magam metalosnak? Mitől válik valaki azzá? Honnantól van a határ, hogy valaki "pózerkedik" vagy "vérbeli metalarc"?


Köszönöm a válaszokat!


17l



2021. aug. 28. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne mással foglalkozz, én pl sok stílusból szeretek zenéket. Miért korlátoznád magad?
2021. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a metált, és a rock egyéb irányzatait, de senki meg nem mondaná rólam. Nyugodtan hallgass bármi mást is, öltözz neked tetsző stílusban. Az ember fiatalon még keresgéli önmagát és ez teljesen természetes.
2021. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
86%
Úgy öltözöl, ahogy akarsz, olyan zenéket hallgatsz, amilyeneket akarsz. Legyél boldog, ne hülyeségeken őrlődj.
2021. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utólag vissza gondolva valóban butaság volt, innentől azt teszem, ami boldoggá tesz! ^^
2021. aug. 30. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!