Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyarországon élő emberek...

A magyarországon élő emberek miért utálják a felvidékieket?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de nagyon foglalkoztat. Pár kérdésnél voltak olyanok is, hogy csak néztem magam elé némán. 😣
2021. aug. 30. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért, utálják őket?

Magyar oldalon, de a határ mentémn lakom, amíg lehetett sűrűn jártam át Szlovákiába, de semmi atrocitás nem ért, semmilyen incidensnek nem voltam szemtanúja sem.

2021. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A felvidéki emberek miért szeretnek kivétel nelkül mindannyian általánosítani?
2021. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem utálom őket. Az, hogy itt néhány szeretnek utálkozni nem azt jelenti, hogy mindenki szeret.
2021. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a többség nem utálja őket.

Lehet, hogy csak a trollkodtak.

2021. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a legtöbb fiatal azt sem tudja pontosan mi az a "felvidék", szóval hogy utálhatnak egy olyan dolgot, amit nem is ismernek?


Szerintem nem utálják az emberek őket.

2021. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem utálják őket, sőt. Nem tudom miről beszélsz, de már a kérdés is egy hibás és vádaskodó alapra épül, szóval megyek is tovább.
2021. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet még soha nem hallottam.
2021. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok benne biztos, csak tipp, hogy krumpliért átjönnek leszavazni a fideszre, közben meg soha nem akarnak ide költözni.
2021. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretem őket,vannak köztük nagyon rendesek.

Leginkább fordítva tenném fel ezt a kérdést nekik,miért utálnak minket?

Ha tudnak magyarul miért játsszák el hogy egyáltalán nem tudnak?

Ha meghalják hogy magyar vagyok akkor automatikusan átt váltanak szlovák beszédre,vannak kivételek.

Nem nagyon szeretnek vissza sem köszönni, teljesen mindegy milyen hangosan köszön nekik az ember.

Ha szlovákul el kezdek nekik beszélni meg lepődnek és valamelyik vissza vált magyar beszédre, vagy éppenséggel akkor szólal meg magyarul mert hát ő azért tud magyarul bár az elején azt mondta neviem po maďarsky mikor meglátta a magyar rendszámomat.

Határhoz közeli helyre mentem, hallom hogy szól a Rádi1 Balázsék beszélgetnek, az irodában magyarul beszélgetnek az irodisták,köszönök magyarul és átt vált szlovákra, ez nem egyszer volt.

Kollégámmal beszéltek magyarul velem meg nem, de ez fordított esetben is már meg történt.

Szerencsére megtanultam valamennyire szlovákul szóval sokan lesnek is mikor szlovákul mondom tovább a dolgokat, ha szándékosan átt váltott szlovákra az illető mert látta hogy magyar vagyok akkor hát mostmár beszéljünk végig szlovákul.

Sajnos ezt csak nálatok érzékeltem,Kárpátalja, Erdély,Vajdaságban sosem tapasztaltam ilyet pedig oda is járok sofőrként.

2021. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Orbán a kettős állampolgárság ügyében tartott népszavazással megalapozta a magyarság megosztását. Akkor, mikor szavazati jogot adott a külhoniaknak rendesen el is mélyült az ellenszenv.
2021. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!