Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha nekimentem és fellökte...

Ciki ha nekimentem és fellöktem az osztályfőnököm 12 éves fiát?

Figyelt kérdés
Sétált a folyosón én meg hát nem láttam meg siettem is és kicsit meglöktem..szegény elesett így hanyatt felsegítettem meg bocsánatot kértem de még mindig ezen gondolkodom.....

2021. szept. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így nem.
2021. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom nem lett semmi baja, akkor nem mindegy? Akárkivel előfordulhatott volna.
2021. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Ha hanyattvágódott, akkor az nem kicsi lökés volt! Mért haragszol annyira az osztályfőnöködre, és mért a gyerekén állsz bosszút?
2021. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem láttad és úgy mentél neki, akkor kétlem hogy gond lenne vagy ciki lenne. Pláne ha még bocsánatot is kértél meg felsegítetted. Megesik az ilyen, szerintem jól kezelted le, de annyi igaz hogy egyik félnek sem éppen a legkellemesebb az eset.
2021. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ha nem direkt mentél neki, akkor felesleges rágódnod rajta. Ha az ofő meg szóvá teszi, akkor elmondod neki őszintén hogy nem volt szándékos és hogy bocsánatot kérsz érte és nem lesz semmi baj. A tanárok szeretik ha valaki őszinte.
2021. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!