Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztaltál már szexista...

Tapasztaltál már szexista megjegyzéseket, abúzust a munkahelyeden azért mert nő vagy?

Figyelt kérdés
Meséld el!

2021. szept. 5. 00:17
A kérdező szavazást indított:
i g e n
n e m
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Én eddig életemben csak pozitív diszkriminációt tapasztaltam, mert nő vagyok... És azt gondolom, hogy akit atrocitás ér, az nem foghatja rá kizárólag a nemére, valami más oknak is kellett lennie.
2021. szept. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az is szexista kedves első. En azt se szeretem ha pozitív irányba különböztetnek meg azert mert nagy a cicim meg szep az arcom, de hat kinek mi
2021. szept. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Egy férfi kollégám folyton kétértelmű megjegyzéseket tett, miközben megérintette a vállamat. Már nem is meséltem neki semmit, mert mindennek megtalálta a szexuális értelmét.

Aztán egyszer racsapott a fenekemre, na ott telt be a pohár. Mivel főnök, nem mertem megpofozni, de kiosztottam, hogy ezt hogy képzeli. Persze azért is én voltam a hibás, mert "túl jó feneked van, kívánta a kezemet"

Azóta kerülöm, amennyire lehet, maximum köszönök. Ha még egyszer megtenné (nem kizárt) akkorát lenkevernék neki, hogy magyarázkodhatna az asszonynak. Aztán felmondanék.

2021. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem történt még ilyen, de látva jelenlegi munkahelyem jópár női munkatárs nem kicsit kihívó öltözködési stílusát, gondolom ők már érintettek lehetnek.

Aztán meg megy a hiszti, hogy rácsapott a fenekemre...

2021. szept. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem öltözöm kihívóan, sőt, csinos sem vagyok, 85 kg, 170 cm. Biztosan férfi vagy. SŐt, az eset óta térdig érő hosszú pólókat hordok..
2021. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nő vagy, szégyelld magad! Ha már te is így vélekedsz, mit varhatnank a férfitól? Strandon fürdőruhában akkor már mindenki fogdoshat mindekit?

Sima farmerokat hordok, nyáron legalább térdig érő szoknya, vagy rövidnadrág, bő pólókkal.

Holnap veszek burkát...

2021. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
4-es te jó nagy tahó vagy
2021. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Mivel nők között dolgozom, nem ért. Tanár vagyok és azt a kevés férfi kollégát aki van nálunk, mindig megbecsüljük. Viszont multinál dolgozó barátnőim mesélnek sztorikat. Nagyon gáz, amikor alig tudod levakarni a nős főnököt a csapatépítőn....
2021. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert ferjes nokent megtartottam a 3 lepes tavolsagot ahogy illik, nem alltam le haverkodni mint a fehermaju kolleganoim akiket otthon nem tud a geza meg a pityu kielegiteni 😚
2022. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!