Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tűnik 2019 óta másnak...

Miért tűnik 2019 óta másnak az élet?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 22:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
A covidra gondolsz? Nem tudom, de egyébként nekem is teljesen más azóta, megmagyarázni nem tudom miért.
ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
De miben más? Az infláció az tény igen.
ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Az emberiség lett sokkal gonoszabb!!
ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az emberiség sosem volt normális.
ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Mert más is. Főleg a média miatt szerintem, és belerondított a covid meg a háború is az életbe. Még a harmadik világháború is (esetlegesen) fenyeget minket, csak mert itt a szomszédban csatároznak, és ha egy NATO ország is csatlakozik, az egész NATO csatlakozik, mi is. Hatalmas infláció is van jelen, és stressz az egész helyzet miatt.

A neten (főleg tiktokon) is nagyon erősen látszódnak már a woke emberek, az LMBTQ-s emberek és a hülye emberek egyaránt. Úgy néz ki egyszerűen, hogy a mostani generáció sokkal rosszabb, mint az előző.

És lehet csak én látom így, de nagyon a pénz körül forog már a világ. Pl régebben azért csináltak filmeket, játékokat, hogy azt a közönség élvezze. Most már csak a profitszerzés a lényeg.

Mondanám még a mesterséges intelligencia fejlődését is, de az inkább a 2023-as évben kezdett igazán népszerű lenni.


Én úgy vagyok vele, hogy egyáltalán nem jó ez az évtized eddig.

ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk olyan kerdes, mint a miert egetem meg a kezem, ha forrasban levo vizbe nyulok. Epp hogy kristalytiszta, egyertelmuen meghatarozhato dolgok tortentek. Ezen nincs magyaraznivalo.
ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
A szar emberek szar kort teremtenek.
ápr. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm covid? Talán?
ápr. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem tűnik másnak
ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám, hogy folyamatosan egyre sz.rabb minden tekintetben.
ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!