Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereted a vishu levest?

Szereted a vishu levest?

Figyelt kérdés
Ma egy társaságban szóba került és furán néztek rám, hogy én nem szeretem. Egyszer kóstóltam, de rémes volt.. kb.4-en mondták, hogy imádják és most nem tudom eldönteni, hogy csak ugrattak vagy tényleg létezik ember, akinek bejön😅😅
2021. szept. 5. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Muanyag tapot akkor ennek, ha nem lenne mas vagy termeszeti csapas miatt, vagy a Himalaja maszasa kozben valami tartos szaraz cuccra szorulnek. Akkor zokszo nelkul megennem, maskulonben nem resze az eletemnek semmi muanyag kaja, ha lusta vagyok, akkor sem.
2021. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kolis voltam, azon éltem, egyik kedvenc kajám. :D
2021. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rá kellett keresnem, hogy pontosan melyikről van szó.

Régebben a garnélarákosat kóstoltam, és nekem ízlett :D Először picit szokatlan volt, viszont megtetszett közben. A márkát magát viszont nem tudom értékelni, mert csak azt az egyet próbáltam.

Nagyon ritkán veszek zacskós/bögréslevest, és olyankor nem ehhez szoktam nyúlni. (Nissin Soba a kedvenc)

2021. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!