Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy új szomszédom, közvetlen szomszédom, 1 emelet van köztünk. Nem olyan régóta lakhat itt, de akarva akaratlanul egy héten többször is egymásba botlunk a ház körül. Sose köszönt meg, át néz rajtam, mintha ott sem lennék... (pont az esetem a pasi kB 36 lehet). Szombaton mikor vártam egyik barátomat a ház előtt (én ittam már egy pohár bort ezért ő jött kocsival) pont akkor ült be a ház előtt, de annyit láttam, hogy a vissza pillantobol nézett, máskor van mikor vigyorog magában. Ezt se tudom hova tenni,koszonni pedig semmi ha már szinte szomszédok vagyunk. Miért csinálja ezt egy ennyi idős férfi? N30
2021. szept. 6. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Mert suttyó paraszt. Nem tanította meg az anyukája köszönni. Aki ilyen, felőlem lehet maga a görög szobor, teljesen elmegy tőle a libidóm.
2021. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erélyesen köszönj rá, és mond, hogy "Tudja, itt a szoomszédok legalább kööszönnek egymásnak". Amúgy lehet, hogy siketnéma, intro az egyén.
2021. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!