Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha immunis...

Mit csináljak ha immunis lettem az alkoholra?

Figyelt kérdés
Minden nap iszok de egy a baj. Megiszok 3 Dreher Bakot(7,3%)És semmit nem érzek vagy csak nagyon minimálisat pedig még csak nagy darab se vagyok 70 kilo vagyok. Talán az 5. után már érzek valamit de más már az első ilyen bak sör után is. Mit csináljak hogy jobban beüssön? Nem akarok minden nap azért 7-8 bakot inni hogy berúgjak.

2021. aug. 29. 17:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt támadnátok hogy alkoholista vagyok, nem nem vagyok az csak egyetemista vagyok és Siófokon lakok és minden nap van buli.
2021. aug. 29. 17:02
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Hat lehet hogy a Bakra lettel immunis :))) rövid plusz sör? Az mindig ütős
2021. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz csinalni, hogy jo idore abbahagyod az alkoholt. Ez olyan mint a drog, ráfüggsz, es egyre több es több kellesz belőle hogy hasson. A májadnak sem jó ilyen mennyisegu alkohol, amig nincs suli csökkents az adagon
2021. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De igen, ez kezdődő alkoholizmus. Ahelyett, hogy próbálsz bebaszni, hagyd a fenébe, mielőtt tönkreteszed a májad.
2021. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán ne igyál annyit. Minek jársz egyetemre ha még ezt sem tudod? 🤷🏽
2021. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez alkoholizmus, ha nem az lenne, nem akarnád, hogy minden nap beüssön neked valami. Nem tudod jól érezni magad nélküle, a szervezeted hozzászokott, egyre több kell.

Állj le egy időre, aztán megint hatni fog, ennyi.

Vagy igyál még mellé töményet is, aztán mire elhelyezkedhetnél a diplomáddal, már egy roncs leszel agyilag, memóriád nulla lesz, meghízol, mint a disznó, de te tudod.

2021. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
1dl vodkával kezdjél, majd utána jöhet rá 2-3 sör.
2021. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Én is ilyen vagyok. Régen 2 pohár bortól hulla részeg voltam, most meg lecsúszik 3l kannás is. Bort igyál röviddel, nincs az az ember aki attól ne rúgna be.
2021. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Irány az addiktológia.
2021. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd magad. Valószínűleg már azon a szinten vagy, hogy nem azért iszol, mert bulizol, hanem azért mész el bulizni, hogy ott ihass.
2021. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!