Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor sírtál legutóbb és miért?

Mikor sírtál legutóbb és miért?

Figyelt kérdés
Én most is sírok, mert nagyon hiányzik a legjobb barátnőm 🥺

2021. szept. 6. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Húúú hát nagyon rég:D kb 5 éve, valamin besértődtem:P

De ha szeretnéd szívesen kiöntheted a lelked.:)

2021. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Mikor anyám kimosta a farmerom, amiben a lottószelvények voltak.

Aznap este kihúzták minden számomat.

4 hónapig kezeltek utána egy világtól elzárt intézetben.

Első hónapban csak sírtam.

Azóta sem kért bocsánatot.

2021. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Ma délelőtt, megbuktattak a forgalmi vizsgámon és rosszul viselem😅
2021. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Pont ma (1.5 ev után).

Mély lelki seb...

2021. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Van egy pasi, igazából csak barátság extrákkal van köztünk. De állandóan együtt vagyunk, együtt nyaralunk, együtt főzünk, alszunk, bulizunk, minden. Nagyon szeretem őt, mindent megteszek érte, néha ki is használja, fözzek neki ezt azt, persze besegit, de a javát én csinálom,.én mosogatok, stb.

Idegesit, hogy más csajokkal cseveg messengeren. Most épp egy vörös ribivel, egyszer taliztak, de állandóan csevegnek. Küldi a sziveket, puszikat. Este mondta, hogy tőle elköszön és aludhatunk. Nekem annyit sem mondott, hogy jó éjt.

Aztán jött az üzi, hogy egy fogyatékos nyomi vagyok, és mindenkivel ugy beszél, ahogy érdemli. És az a liba ezerszer többet ér mint én 😕😕😕 nagyon rosszul esett 😭 bocs, hogy hosszú lett, de olyan jól esett leirni 😊

2021. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában gyakran sírok. 1 hónapja temettük anyukámat. Elég csak arra az ágyra nézni, ahol eddig feküdt, ami most üres. ( A kedvenc macija van most ott) Mindig könny szökik a szemembe. Annyira hiányzik, hogy azt el se tudom mondani☹️😥
2021. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Fuuuha, 5... a helyedben lapátra tenném ezt a sudribunkót!
2021. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap. Hülyeség, de rájöttem, hogy soha senki nem ölelt meg azért, mert meg akart ölelni. Fogadták az ölelésem, és visszaöleltek, de senki nem ölelt meg úgy, mint én őket.
2021. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

5-ös vagyok..

De mindig jön, hogy engem is igy szeret, meg úgy. Szüksége van rám, szeret velem lenni.

De nagyon sokat szenvedek miatta mostanában. Viszont más barátom nem nagyon van, eltüntek, családjuk lett ☹️

2021. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Huh, én tegnap éjfél és ma hajnal közt sírtam.

Alapból szar kedvem volt, mikor buliba mentem, majd visszakísértek, de közben nem vigasztaltak meg úgy igazán. Aztán elköszöntem a kísérőmtől, bementem a szobába, ahol kérdezték milyen volt a buli és el kezdtem sírni. A Niagara-vízeséshez hasonló mértékű könnyzuhatag volt.

Ezután zuhanyoztam, de még mindig folytattam, utána is.

Részeg voltam eléggé, így mindent elmondtam: coming out, a családomban lévő gondok, halott rokon, bele vagyok zúgva a legjobb barátomba és egyszerűen nincs olyan dolog, amitől ez elmúlna, félelmek meg minden.

Rengeteget beszéltem és nagyon sokat sírtam. Kb 40 perc-1 óra volt, míg vigasztalt a társam, ebből ilyen 5-6 az volt, hogy ő ölelgetett engem/én őt/mindketten egymást.

Még most is egy enervált szarnak érzem magam, de próbálom a másnaposságra fogni és egy ideig szerintem kerülni fogom azt a bulihelyet...

2021. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!