Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor sírtál legutóbb és miért?

Mikor sírtál legutóbb és miért?

Figyelt kérdés
Én most is sírok, mert nagyon hiányzik a legjobb barátnőm 🥺

2021. szept. 6. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja, Anyukám meghalt pár hónapja. 😞
2021. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11 Részvétem! Sajnos át tudom érezni a fájdalmadat, mert nekem is meghalt anyukám nem olyan régen.( 6-os voltam) 😥
2021. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

11, Nekem mamám halt meg 4 hónapja, aki olyan volt, mintha kb anyám lenne. Eleinte naponta sírtam utána, de azóta is minden hónap közepe táján van 1-2 nehéz hetem.

Részvétem mindenkinek, aki elvesztette valakijét, egy idő után talán kevésbé lesz nehéz és metsző a hiánya.

2021. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár nap múlva lesz 5 éve, hogy anyukám meghalt, és ugyanúgy fáj, csak ritkábban. A pszichológusom azt mondta, a gyász hullámzik.


Persze közvetlen utána az egy más tudatállapot volt. Mintha egy másik világban éltem volna. Emlékszem, néha mentem az utcán, és a semmiből mintha mellkason ütöttek volna, és meg kellett állnom egy pillanatra.

2021. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly, keresztanyám temetésén. Nagyon jó viszonyban voltunk, annak ellenére, hogy évek óta nem láttam. Nem tudtam akkor visszafogni a sírást, nem is láttam értelmét. Azóta ha a rokonság szóba jön, néha eszembe jut milyen jó is volt akkoriban gyerekként vele(velük).
2021. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátommal összevesztünk (inkább titkos szerelem) és azóta nem hajlandó velem szóba állni. Nagyon hiányzik és minden nap sírok miatta. Ma is, most is. Már nem tudom mit tegyek, nekem ő túl fontos ahhoz, hogy elfelejtsem... Nagyon szeretem.
2021. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem fogyatékos és nagyon nehéz vele és nagyon bűntudatom van mert olyan nehéz szeretni és annyit sírok mert egyedül vagyok és nem tudom mi lesz vele mi lesz velunk. Es szomorú vagyok mert szép eletet szántam neki és persze magunknak de csak összetörve tulelek és imádkozom hogy valami legyen.
2021. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete. Nem szokásom, de volt egy önsajnálati epizódom, amikor sok dolog összejött és kicsit besokalltam. Volt egy rakat elnyomott érzelem/érzés/gondolat, amikkel addig bírtam.
2021. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát...

Pár napja, mert anyum addig nyomogatta a gombjaimat, és nem hagyott menni, muszáj volt a legfájdalmasabb dolgaimat elmondani neki, hogy lenyugodjon.

2021. szept. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!