Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy bejövök...

Van esély rá hogy bejövök szaktársamnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác a szakunkrol akivel nagyon hasonlítunk egymásra személyiségünket tekintve es emiatt jóba lettünk nem olyan régen. Én kötődöm hozzá mert az egyik legjobb fiú haveromnak tartom és be is jön egy kicsit. Ölelő viszonyban vagyunk minden koszoneskor, viszont néha olyanokat csinál ami felreertheto. Néha megdicser h szép vagyok tudom ez baráti szinten is megy de tőle Jol esik. Viszont nemrégiben amikor mondtam neki hogy fáj a hátam például odabujt hozzám csak így véletlenszerűen amit nem tudtam hova tenni. Kicsit osszezavar az ilyen huzasaival mert amúgy meg ritkán keres, a karantén alatt is csak egyszer kétszer beszéltünk.:)
2021. szept. 7. 20:07
 1/3 A kérdező kommentje:
21/L vagyok és ne nevessetek ki de még nem vagyok annyira tapasztalt a szerelmi dolgokban:)
2021. szept. 7. 20:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a nők is csinálnak ilyet és ugyan így félre érthető... Várd, hogy hova alakul. Ha kellesz neki úgy is jelezni fogja.
2021. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért afiúk nem mindent vesznek komolyan ezért csak finoman kérdezz rá mert ha nem jössz be neki akkor az k@rva ciki lessz
2021. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!