Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoznátok fel, ha...

Hogyan dolgoznátok fel, ha alig lenne esély arra, hogy azzal tapasztaljátok meg a világot, akivel őszintén szeretnétek?

Figyelt kérdés
Egymás oldalán és egymást támogatva, szerelemben, szeretetben, de a reális esély erre ~ 0.000000000000000000000000000000000000000001.

2021. júl. 29. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul reménytelenül vagy szerelmes. Elég bonyolultan sikerült ezt megfogalmaznod. De ha már kérdezel, írd le a körülményeket.
2021. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Akkor leszel boldog ember, ha annyira tudod majd önmagadat szeretni, hogy te leszel önmagad legjobb társasága. Menj és élj. Majd eljön az is, akivel jó lesz.
2021. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez a menj és élj a legnagyobb marhaság! Bulizzon egyedül? Táncoljon egyedül? Urambocsá piáljon egyedül? Kiránduljon egyedül? Abban semmi élvezet nincs, csak a magányt húzza alá. (Kivéve az elvadult introvertáltakat.)Az ember társas lény. Így van kitalálva. Még az oroszlán is az. Egészségtelen dolog lenne, ha az ember saját magának lenne a legjobb barátja. Ennek semmi köze nincs a pozitív önértékeléshez.
2021. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hogy mindig pozitívan álltam ehhez. Tudtam hogy lesz másik. Mondjuk a fél világ volt már reménytelenül szerelmes is, szóval erre sem nehéz válaszolni. Keress másikat, nem azonnal de egy idő után már lehet keresgélni, majd összejön egyszer, vagy magától talál meg mégha nem is keresed.

Tehát idővel jön egy másik szerelem, vagy valaki akivel lelki társak vagytok. Egy biztos, túl sok évet nem szabad eltölteni önsajnálattal.

2021. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

"...azzal tapasztaljátok meg a világot, akivel őszintén szeretnétek":

Ehhez miért kell egy másik fél? Ha az embernek nincs betegsége, akkor egy tök önálló, gondolkodással bíró személyről beszélünk, akkor meg ehhez miért kellene utánfutó?

2021. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
3 Márpedig az az egyedülálló, aki csak szomorkodik és nem jár sehova, nehezen ismerkedik. Azok az emberek vonzóak, akik érdekesek, izgalmasak, utaznak, sportolnak, vannak barátaik. Akik ÉLNEK. Egy nyafogó lúzer senkinek sem kell.
2021. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem utánfutó, 5-ös! Úgynevezett társ! Merthogy az ember nem egy autó. Még akkor sem, ha ez számodra újdonság!
2021. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért fogalmaztam meg ilyen kacifántosan, hogy “… azzal tapasztaljátok meg a világot, akivel őszintén szeretnétek”, mert jobban belegondolva a társaságtól nagyban függnek a szerzett élmények minősége. Teljesen máshogy élek meg valamit X-szel és teljesen máshogy Y-nal. Aki érzett már ilyet, tudja mire gondolok.
2021. júl. 29. 21:57
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Akibe szerelmes vagyok, azzal biztos, hogy egy eletfogytos buntetes lenne ez az ugynevezett megtapasztalas. A szerelem kialudna, de csunyan. Ahogy jott, ugy ment az erzes, es ahelyett, hogy az ujrakezdest is megtapasztalnank fejlodve a parkapcsolatainkban, egymas koloncai maradnank.
2021. júl. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintetek csak olyanok között lehet valami, akikben van valami közös?

Úgy értem, hogy egy egyetemre járnak mondjuk, vagy közös hobbi klubba. Ha ezek mind hiányoznak, akkor szinte elérhetetlen valaki?

2021. júl. 30. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!