Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magas vekony dekorativ nok...

Magas vekony dekorativ nok vagy az alacsony kicsot kerekebb nokert vannak oda jobban a ferfiak?

Figyelt kérdés
Szemely szerint tobb olyan esettel talalkozom a nap folyaman, hogy az 185 cm - (tol magasabb) ferfiak mindig az 155-170cm kicsit teltebb lanyok, nok jonnek be nekik ami igy egyutt eleg butan is nez ki. Szerintem a magas kb 180 cm vekony testalkatu, dekorativ nok (igenyes, nem feltetlen fittness modell de sportolo) nok jobban vonzak a szemeim. Melyik kaliber jon be a ferfiaknak leginkabb es miert? N29
2021. szept. 8. 07:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek más az ideálja. Nekem az alacsony, telt idomú nők tetszenek. 40 F, 180 cm, 82 kg.
2021. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem olyan, mint a lufi, hogy ha fentről összenyomom, akkor oldalt kiszélesedik... úgy értem, nem csak ez a kétféle testalkat létezik.

Nekem inkább tetszenek az alacsonyabb lányok, én se vagyok túl magas, de a teltebbek egyáltalán nem, inkább a vékonyabb, sportosabb alkatúak. Én se vagyok dagadt, valahogy nem hoz lázba, hogy akárhova nyúlok, mindenhol csak háj...

2021. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Koszi a normalis valaszokat ! :)

Direkt erre a 2 test alkatra kerdeztem ra, mivel nagyon erdekel mit es hogyan gondolkoznak manapsag errol a ferfiak!

2021. szept. 8. 08:00
 4/30 anonim ***** válasza:
Attól melyikben fog meg jobban valami. De ha így találomra kellene választani, akkor legyen a magas és dekoratív :)
2021. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, csak vidám legyen, és pozitív.

De általában az alacsonyabb, átlagos, vagy kicsit teltebb.

De ismertem nagyon magas, vékony lányt, pl ő végtelenül kedves, szerény volt, talán emiatt.

2021. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
Elobbi. Ha az utcan a magas bnoimmel megyek vagy buliba akárhova csak őket szúrják ki
2021. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%
"A férfiak" szerintem elég tág kör, mindenkinek más az ízlése. A nagyon vékony nők nem jönnek be, inkább legyen kicsit husis, de nem elhízott. Szeretem, ha alacsonyabb nálam, én 182 vagyok. Inkább nézzek ki úgy csókolózás közben, mint egy zsiráf, ahogy iszik, minthogy sámlira kelljen állnom. Ja és az se mindegy, hogy fel tud-e venni mellettem magassarkút.
2021. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Egy alacsöny nő már nem is lehet dekoratív csak telt?
2021. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Andizsuzsi ***** válasza:
65%
Gondolom úgy vannak vele, mint mi nők a vékony vs mackós férfiakkal. Kinek ez, kinek az.
2021. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%

Egyik se. A nagykönyv szerinti ideális testalkat nőknél, ami a legtöbb férfinek tetszik, az alacsonyabb, vagy átlag magasságú (160-170), vékony, formás nők.

Férfiak esetén meg a legvonzóbb tulajdonságok az átlag feletti magasság, széles váll, keskeny csípő, némi izomzat.

Nyilván utána képbe jön az ember személyisége is, amivel valamilyen szinten tudja kompenzálni a nem tökéletes testalkatot.

2021. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!