Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szimpatikus Till Attila?

Szimpatikus Till Attila?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen annyira ellenszenves, de nem tudom megmondani, miért. Kíváncsi vagyok mások mit gondolnak róla. Talán nekem azért nem szimpi, mert olyan mintha mindig csak erőltetett lenne, amit csinál. Erőltetett nevetgélés, jófejkedés.. vagy nem is tudom. De nekem fura. Valahogy nem hiszem el neki, amit mond meg tesz :D
2021. szept. 8. 15:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem kicsit olyan mint aki non stop be van mindenezve.
2021. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy jófej emberke, de nekem is az az érzésem hogy túltolja
2021. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem szimpi, szerintem nem is százas mert oda van ragadva a képernyőre. Élete nem tudom van-e a műsorvezetés mellett.
2021. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Kiskoromban szerelmes voltam belé, aztán egyszer volt szerencsém élőben is találkozni vele, elszívtunk egy cigit egy stúdió teraszán. Hihetetlenül energikus figura és szellemes.

Huhh, bármikor bevállalnám 😁

2021. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Nagyon szimpatikus!
2022. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
61%
Egy utolsó, mocskos, gusztustalan, undorító tenyérbemászó hitvány féreg! Undorodom tőle...
2022. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!