Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szimpatikus Till Attila?

Szimpatikus Till Attila?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen annyira ellenszenves, de nem tudom megmondani, miért. Kíváncsi vagyok mások mit gondolnak róla. Talán nekem azért nem szimpi, mert olyan mintha mindig csak erőltetett lenne, amit csinál. Erőltetett nevetgélés, jófejkedés.. vagy nem is tudom. De nekem fura. Valahogy nem hiszem el neki, amit mond meg tesz :D
2021. szept. 8. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szimpi. De ízlések és pofonok
2021. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Tenyérbemászó figura.
2021. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem sem Majka, Tóth Gabi, pápai Joci hulladékok.
2021. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2021. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szimpatikus ez a fajta pezsgés, de ezek szerint ez kell ma a világnak ahhoz, hogy észrevegyenek, hosszútávon alkalmazzanak, ha jól gondolom nem is kevés juttatásért. Van női megfelelője is a magyar sóbizniszben, ugyanez a véleményem róla is.
2021. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5

Kire gondolsz?

2021. szept. 8. 17:16
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mert könnyedebb a stílusa, nem parázós, viszont tud haragos is lenni akkor, amikor kell. Van benne egyfajta egyensúly.
2021. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Az ő pezsgése egy munka, egy színészkedés. Ezért kapja a fizetését. Tehetséges, de ripacs. Az ilyet nevezik média qurvának. Civilben lehet, h jófej, de nekem ez a pózörködés ellenszenves.
2021. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem igen, bár nem a kedvenc celebem. Ugyanakkor sokkal jobban bírom, mint pl Kasza Tibit, Stohl vagy Ábel Anitát, tőlük hihetetlenül föl akarom akasztani magam egy diófára.
2021. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
A neve tök vicces, de egyébként nem tudom pontosan ki is ő, képeken szerintem láttam már régebben.🤷‍♂️
2021. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!