Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy összetéve...

Előfordult már, hogy összetévesztettek valakivel, és nehezen jöttél ki a szituációból?

Figyelt kérdés
Akár egy ismert emberre, vagy valakire hasonlítottál, vagy csak szimplán összekevertek, és kellemetlen volt a helyzet. Volt már ilyen?
2021. szept. 8. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt nem is egy ilyen alkalom,de nem nekem volt kellemetlen,hanem annak aki összetéveszetett valakivel.
2021. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hihi, nem egészen ilyen, de egyszer egy negyed órás villamosutat végigbeszélgettem valakivel, aki teljesen képben volt velem, a terveimmel, az elmúlt eseményeimmel - tehát tényleg valami ismerősöm lehetett, én azonban máig nem tudom, ki volt az a lány :D
2021. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, de szerintem sem nekem lenne kellemetlen, hanem a másik félnek. Bár ugye attól függ, kivel tévesztenek össze. Berki Krisztiánra tényleg kicsit kellemetlen lehet hasonlítani külsőleg, nem úgy, mint pl Előd Álmosra, nem is csak az esztétika, hanem az adott ember személye miatt is.
2021. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen, de ha mondjuk beszólnának vagy inzultálnának a hasonlóság miatt, akkor neked is kellemetlen volna...
2021. szept. 8. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nav (leánykori nevén apeh) szált rám egy időben névazonosság miatt, ráadásul az adószámunkban is csak 1 karakter eltérés volt.

Ez még az online rendszerek hajnalán volt, szerencsére az utóbbi 20 évben nem zargattak.

2021. szept. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt: Férjem vezetékneve ugyanaz, mint a cég vezérigazgatójának a neve (ahol akkoriban dolgoztam). Ezzel én nem is foglalkoztam, teljesen átlag név. Egyszer télen mentünk a céges vendégházba a férjemmel kettesben (ő sorkatona volt, és hazaengedték egy hétre akkor), szóval a lényeg, hogy egy nagyon szép vidéki városba utaztunk, kettesben voltunk. Volt ott egy gondnok nő, aki fogadott minket, ő tartotta rendben a céges vendégházat. Nagyon kedves volt, nagyon elkényeztetett minket, figyelmes volt, néztem is, februárban friss virág a vázában, ilyenek. Akadt egy gondom (elszakadt a kabátom), már vitte is a városba megjavíttatni, hét végén kinyittatta a szabóval az üzletét. Nem tudtuk hova tenni, de örültünk neki, hogy milyen figyelmes.

Amikor aztán letelt a szabi, visszamentünk a munkahelyre, másnap kérdezi a munkatársnőm (aki intézte ezt az egy hetet), hogy kérdezte tőle az ottani gondnoknő, hogy "És a vezérigazgató fia meg a kis menyasszonya jól érezték magukat itt?"

Akkor esett le....

Hát tök kínos lett volna, ha még ottlétünkkor rájön, hogy csak földi halandók vagyunk, nem a nagyvezír retyerutyája.

2021. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem a szülővárosomban (húszezres kisváros) rendszeresen lekiabáltak az utcán, hogy "jó napot, Marika!" Vagy "szia, Marikám".

Tuti, hogy hasonlítottam egy szőke, kék szemű Marikára, de ma sem tudom, ki ő:DD

2021. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!