Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek összetéveszt...

Van valaki akinek összetévesztette a nőgyógyász a bélmozgást a babamozgással? (Vastag a hasfalam és nem sok mindent látott)

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hàt még ilyet nem hallottam.

Hanyadik héten voltál ha arra gondoltatok hogy babás vagy?

Nem is jött meg?

És milyen mozgas ? Na szval semmit nem értek ez3rt kérdezem hogy hanyadik hét??

2016. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász nem mozgas alapján állapítja meg a terhességet. Ha még nem látott semmit, akkor mozogni se fog úgy, hogy az árulja el. Abszurd.
2016. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Miii???? Egyszerűen nem értem. Hogy jön össze a bélmozgás a baba mozgásával? Ezt akkor szoktak mondani, mikor te érzed belül, hogy valami mocorgás van, és nem tudod, a babát érzed-e! De az orvos nem nézi a beledet! Atya úr isten 😂😂😂😂
2016. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt mondta nem lát semmit csak bélmozgást hall 7-8
2016. aug. 23. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem LÁT semmit, csak bélmozgást HALL? Most akkor nézett vagy hallgatozott? Egyébként a baba nem ad ki bélhangokat. Gondolom szívhangot keresett. Az viszont nem követhető össze a beled kutyorgásával, ezt gondolom érted
2016. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudja a nőgyógyász összetéveszteni a kettőt, ugyans olyan 20. hét körül lehet kívülről is érezni a magzatot, akkor meg már uh-on is bőven látszik. ha meg nem látja a hasadon, akkor hüvelyi uh-al nézik meg, nem a beledet tapogatják...
2016. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem látom terhességet, és szívhangot sem.

Nem vagy terhes, azt jelenti.

2016. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem volt hüvelyi ultrahangja...
2016. aug. 23. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ez téged megnyugtat, keress fel egy jól felszerelt magánrendelést. Megéri azt a párezret, hogy bizonyosságot nyerj.


Terhestesztet csináltál? Tudsz felrakni képet?

2016. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csináltam 3 fajtát is. Pozitív. Sajnos képet nem tudok.El fogok menni.:)
2016. aug. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!