Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jófogáson miért nem látható...

Jófogáson miért nem látható némelyik felhasználónak a telefonszáma?

Figyelt kérdés

Szóval ha megnyitom az üzeneteket, bal oldalon ha a felhasználó nevére vagy név hiányában a "felhasználó" szóra kattintok alapból megjelenik a telefonszám mutatása. Ez ugye alap. No, de van olyan felhasználó akinél nem.

Tudtommal meg kell adni regisztrációkor a tel.számot, nem is enged anélkül regisztrálni.


2021. szept. 8. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg kell adni, csakhogy utána be lehet ám állítani, hogy látható legyen vagy sem mások számára. Tudod, nem mindenki szereti, ha idegenek telefonon hívogatják. Mert ezzel igencsak vissza lehet ám élni zaklatás szempontjából.
2021. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen kötelező, de az enyémet se lehet látni ha valaki akar valamit írjon üzenetet. Nem fogom közszemlére tenni a telefonszámom, hogy akárki hivogathasson vagy bármi mást kezdjen vele.
2021. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt a beállítást hol lehet elérni?
2021. szept. 8. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden hirdetésfeladásnál felkínálja a végén hogy el akarod-e rejteni a telefonszámod. Azt nem tudom hogy egységesen lehet-e, mobilalkalmazásban úgy néztem nem.
2021. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egységesen szerintem nem lehet, de ha hirdetést adsz fel, felkiálja és egyszerűen rányomsz, hogy telefonszám elrejtése és már nem is látszik.
2021. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a profilnál gondoltam. Nem egy, egy hirdetésnél.
2021. szept. 8. 23:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert írásban akarják intézni a dolgokat, amikor ők ráérnek.
2021. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!