Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi történik, ha olyan felhaszn...

Mi történik, ha olyan felhasználónak törlik a regisztrációját, akinek látható a neve?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem privát üzeneteknél, hogy akit törölnek vagy törli magát, annak a neve helyén egy idő után értelmetlen karakterek lesznek a neve helyett. Erről van is leírás a szabályzatban valahol. Viszont, ha valakinek látszik a kérdéseknél és válaszoknál a neve, akkor vele mi lesz? Még nem láttam értelmetlen karakterekből álló nevű felhasználónevet kérdéseknél, válaszoknál. Vagy az ő nevük nem változik meg ilyenkor?
2019. dec. 15. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Eltűnik a nevük, mintha névtelenül írak volna.
2019. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt tippelem, amit az első válaszoló tényként írt, hogy eltűnik a nevük a kérdéseknél, válaszoknál.

Te is, én is, bármikor beállíthatnánk, hogy legyen látható a felhasználónevünk; aztán újra, hogy ne, és ezt akárhányszor tehetnénk. Annyi, hogy túl gyorsan nem érdemes változtatni, mert a GYK tájékoztatója szerint ugyan minden kérdésnél és válasznál megvalósul a módosulás, viszont lehetséges, hogy nem azonnal történik meg mindenhol a változás, de 24 órán belül biztosan mindenhol életbe lép.

A regisztráció törlésénél pedig azt írják, hogy minden a fiókodhoz kapcsolódó beállítás elveszik: kérdésfigyelők, kérdésszűrési beállítások, regisztrációkor megadott adataid. Úgy gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy az a beállítás is elvész, hogy látható legyen a felhasználónév a kérdéseknél, válaszoknál, ezért – legfeljebb 24 óra múlva – ugyanúgy eltűnik, mintha ne látszódjon bejelölés lett volna.

De, azzal fejezem be, amivel kezdtem: ez csak tipp.

2019. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!