Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elpazarlom a tini éveimet?

Elpazarlom a tini éveimet?

Figyelt kérdés
Mindenki bulizik, csajozik stb. körülöttem, emlékeket "gyártanak" még én csak tanulok, sportolok hobbiból aztán kb ennyi az életem. Azon gondolkoztam, hogy nem fogom ezt később bánni, hogy nincs mire visszaemlékeznem ?

2021. szept. 9. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Igen.
2021. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki éli meg ugyanúgy a különböző életszakaszokat. attól, hogy nem bulizol rendszeresen és nem volt még párkapcsolatod, nem maradsz el semmivel a többiektől, sőt rengeteg, rengeteg más tini van, akik ugyanúgy élik a mindennapjaidat, mint te, bulizás nélkül.

vannak, akik egyetemen járnak el többet bulizni és esnek először szerelembe, van akiknek ezek is később jönnek el. de ez így van rendjén, nem kell sietniük.


a mai rohanó társadalomban könnyű azt érezni, hogy le vagyunk maradva, de hidd el nekem, hogy nem kell sietned. mindennek eljön majd az ideje. egy egész élet vár még rád. nem vagy elmaradva semmivel

2021. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt csináld, amitől jól érzed magadat. Mindenkinek másképp "ideális" a fiatal kor.


Ha azért tetted fel a kérdést, mert mások azt éreztetik veled, hogy mást kellene csinálnod: NE csinálj mást, mint eddig. Ha viszont azért tetted fel a kérdést, mert valójában Te szeretnél másképp élni, kíváncsi vagy, mi több, szorongsz, hogy nem jól csinálod most: akkor VÁLTOZTASS!


Maradj hű önmagadhoz.


Sok sikert. :)

2021. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz megtartani az egyensúlyt. A tanulás és a sport kiváló dolog, de néha napján adhatsz magadnak egy kis pihenőt és elmehetsz bulizni és "emlékeket gyártani". HAJRÁ :)
2021. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bulizás nagyobb bűntetés volt akkor, mint hogy suliba kellet járni... Szóval nyugi.
2021. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

50 fölöttről jelentem, hogy az "emlékgyártás" baromság.


Én az ifjúkori bulikra javarészt nem is emlékszem már. A kb. "normális" sikereimre, kalandjaimra és tapasztalataimra sokkal jobban. És nagyobb örömet is okoznak.


Persze ismerek olyat, aki még ma is azokon a bulikon nosztalgiázik nagy szájjal, amiken vagy ott sem volt, vagy totál berúgva motyogott a sarokban. :)

2021. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
Gimiben nekem sem volt kb. semmi ilyen, az utolsó félévben kezdtem egyáltalán eljárkálni otthonról, akkor viszont beindult a szekér nagyon (nem ivás-bulizás, inkább pasizás terén), szóval 18 éves koromban kezdődött, és eltartott 5 évig.
2021. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!