Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon megalázó?

Szerintetek ez nagyon megalázó?

Figyelt kérdés

Pár napja szaunázni voltam, amikor bejött a fürdőbe egy pár, egyből megakadt a szemem a csajon, és innentől elég sokat néztem őt. Egyszer csak kiment a mosdóba, követtem a tekintetemmel, majd hirtelen a pasija előttem termet,és minden átmenet nélkül felpofozott, majd közölte hogy most már ne bámuljam ennyit a barátnője fenekét. Még maradtam de innentől már nem mertem a csajt nézni


24/F



2021. szept. 11. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire képtelen voltál uralni magad?! Szánalmas...
2021. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Ennyire nem vagy képben? A szaunában egyáltalán nem illik nézegetni másokat, föleg nem feltünöen.

Jogos volt a férfi felháborodása, habár a verekedést elég gárnak tartom részéröl, de megérdemelted.

2021. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem illik így viselkednie senkinek. -Sem neked, sem a férfinak. Te kellemetlen helyzetbe hoztad a nőt, a fickó meg önbíráskodott. Te gyökér voltál, ő meg önbíráskodott, - semmi nem jogosít fel egy férfit, hogy önjelölt "helyi sheriffként" neki álljon pofozkodni! Mondjuk ehhez fel kellene tudni fogni azt is, hogy amennyiben kellően szoros egy kötelék, akkor nincs miért aggódni, ráadásul egy kapcsolat kialakításához minimum kettő ember közös akarata kell, - hiába nézi bárki is a feleségemet bárgyú szemekkel, mint egy ökör, ha az nem akar viszonozni semmit. Keresgélni pedig az szokott más portákon, aki nem kap meg valamit, - de ez már egy másik történet.
2021. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Veled mi van, hogy naponta kiteszel valami verekedős kamukérdést? Nem unod még?
2021. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát úgy kell neked.
2021. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Mivel nem verted szájba így iszonyat gáz, teljesen mindegy hogy jogosan vagy jogtalanul pofozott fel, onnantól hogy fizikailag hozzád ért jogos önvédelemre hivatkozva agyba főbe verhetted volna, de nyúl voltál hozzá.
2021. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Tiszteletlen bunkó vagy, írom ezt nőként.


Bár azt sem értem, hogy a csaj miért nem tett helyre, nálam nem álltál volna meg, az biztos. Nem verekszem - tudok jól és erősen ütni -, de szavakkal is simán a földbe döngölöm azt, aki bámul.

2021. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Igen,gáz.

Mondjuk gáz volt a pasi is.

Én a pofon után azonnal eljöttem volna a szaunából.

2021. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Hagytad, hogy pofon vágjon, következmény nélkül? Nem lett volna megalázó, ha azonnal háromszoros erővel vágtál volna vissza. Neked mi van a lábad között!?
2021. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Jól tette a pasija, most legalább megtanultál egy életre?
2021. szept. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!