Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira örülök, hogy a kicsiny...

Annyira örülök, hogy a kicsiny országunkban egy politikus és bankár sem kapta el a covidot és nem szenved az oltás utáni mellékhatásoktól és a nehéz éves munkájuk után elmehettek nyaralni ...szigetekre ! Ti is örültök?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 11:38
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Szar ahogy van !
2021. szept. 11. 13:54
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Értem... te meg hülye vagy, egy értelmes kritikát nem tudsz megfogalmazni, egy értelmes reakciód nincs amfelvetésekre, csak panaszkodsz.
2021. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodom, 56 éves vagyok és nem ülök BMV -ben becsületes dolgozó voltam ! A becsületes a gond ? Én nem szitkozódom ! Ezek a tények !
2021. szept. 11. 14:14
 24/31 A kérdező kommentje:
A kritika : miért nem mehetek én is nyaralni ..szigetekre ahonnan képeket küldök az éppen a kenyérre rászorulóknak !
2021. szept. 11. 14:17
 25/31 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél? A legtöbb helyre jó a védettségi kártya, a maradékra meg a negatív pcr teszt.
2021. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert nem keresek annyit ami kellene !Az én hibám ne is mondd !
2021. szept. 11. 14:32
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen csak a te hibád, miért mit dolgozól?
2021. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Apam 55 eves, es BMW-ben ul, es o is becsuletes dolgozo, aki tanult fiatal koraban egy ertelmes dolgot. A lehetoseg neked is adott volt, de sosem keso, idosebb korban is lehet szakmat valtani.
2021. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Na, a 24. hozzaszolasra csak kiderult, hogy nem is a covid/mellekhatas/politikus/bankar a gond, hanem az, hogy barki mas miert mehet el nyaralni, amikor te nem, mert a kenyerre is raszorulsz.

Na, ha csak a tiszta irigyseg beszel beloled, hat szivesen valaszolok.


Nagyreszt igenis rajtad all, hogy mennyit keresel es mennyit teszel felre. Barmilyen csaladbol lehet barki, ha fehernek szulettel, akkor onnantol nagyreszt a kitartasodtol fugg, hogy meddig jutsz el. (Amugy nekem van cigany mernokinformatikus ismerosom is, szoval meg ciganynak szuletve is van ra eselyed, de nehezebb.)

Igen, tanulni nehez, kemenyen es jol dolgozni is, sokan csak ellebecolnak es csodalkoznak, hogy miert nem jutnak sehova.

Edesapam egy 1000 fos Tolna megyei, ket utcas faluban szuletett, nagyanyam csak a foldeken dolgozott (meg otthon a gyerekekkel) 8 altalanossal, nagyapam meg szabo volt, apam egy, az occse ket diplomat szerzett, egyikuk sajat cegenel cegvezeto, masik kulfoldon elo multi cegnel felsovezeto, mindketten a nullarol indultak, becsuletes, mocskosul kemeny munkaval jutottak oda, ahol vannak.


Ugyhogy irigykedes helyett inkabb a sajat eleteddel kene torodni…

2021. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Örülök, hogy megismerhettem olyan embereket érdekes módon csak olyanokat akik BMW-ben ülnek és én vagyok a hibás ! Egy kicsit nem furi a kocsiban ülve, hogy csak ilyenek vannak itt? Valami gond van !
2021. szept. 11. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!