Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés
Nem életem legcikibb esete, de kicsit rosszul érzem magam miatta. Az egyik munkatársam, akivel nagyon ritkán beszélgetek mesélt egy helyről ahol járt és én rávágtam, hogy igen láttam facebookon a képeket. Egy pillanatra furán nézett rám és tuti arra gondolt, amire én is, hogy baromira nem vagyunk ismerősök ott. Aztán mesélt tovább, de nem is figyeltem már annyira, mert kellemetlennek érzem, hogy tudja most már, hogy nézegetem facebookon. Nem gyakran, de valóban szoktam nézegetni, mert számomra érdekes dolgokat szokott megosztani, de nem jelölöm be, mert annyira viszont nem vagyunk jóban. Valószínűleg számára ez egy apróság és egyből túl is lépett rajta, én meg azóta is ezen forgatom magam. Volt már veletek is ilyen, hogy egy apróság miatt szarul érezted magad?
2021. szept. 11. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, de ha nem lehet belelátni szerelmi indíttatást, akkor simán meg lehet magyarázni azzal amit nekünk is írtál. Hogy érdekesnek tartod a posztjait, ezért rá szoktál nézni.

Tulajdonképpen pont erre van a facen a követés ismerősnek jelölés nélkül, nem?

2021. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez zavarja, akkor minek osztja meg publikusan? Jesszus de sok szerencsétlen ember van a világon.
2021. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!