Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a legnagyobb társadalmi...

Mik a legnagyobb társadalmi nyomások szerinted?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. szept. 11. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

legyen gyereked, mert anélkül értelmetlen az életed.


Nem tudom miért..

2021. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Az elsőnek igaza van :D egyébként meg a munka,család,nők,pénz,gyerek.

Meg kell felelni mindennek férfiként írom,hogy szerintem ez nagyon nehéz...de kinek mi.

2021. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy mikor nősülsz? Mikor lesz lakadalom? Főleg ezek. Szegény nőket meg a folyamatos gyerek témával b@sztatják.
2021. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a legyen gyereked fasság pont az a fajta nyomasztás, ami nagyon általános és nagyon fölösleges.


Mert ha valaki azt mondja, hogy dolgozz, legyen munkád, azt megértem, hiszen minden valamire való felnőtt ember el tudja magát tartani és összedőlne a társadalom, ha elérne a munkanélküliség egy szintet.


De a pulya minek? Ha ki is halnánk, senkinek nem lenne rossz a népességcsökkenés azok közül, akik jelenleg élnek. De abban biztos vagyok, hogy a debilek által idecsinált gyerekeknek semmi haszna. Aki úgy érzi, hogy nem tudná normálisan csinálni, az sokkal jobb lenne, ha nem csinálná, a gyerekesek háromnegyede jobban tette volna, ha szülés helyett sterilizáltat már bocs.

2021. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Jajah, meg lassan nőnek felfelé a csokos gyerekek is. Mert a gyerek is olyan mint a jogosítvány, nem való mindenkinek.
2021. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne lógj ki a sorból!


Ez a legnagyobb nyomás, mert az élet minden szeletére vonatkozik.


Én pl. gyűlölöm és mélyen unom az úgynevezett "bulikat". (Zajos, alkoholos események jellemzően szexpartner keresés céljával.) Mivel ez mindig így volt, és ennek megfelelően is viselkedtem, mindig különcnek számítottam. Sok évnek kellett eltelnie, mire rájöttem, hogy milyen igazam volt, és hogy a társadalom a hülye. :)

2021. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
"Szüljél!"
2021. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
óóóótás
2021. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél cisznemű és heteroszexuális. Legyen párkapcsolatod (házasság erősen preferált) és gyereked, legalább kettő, de inkább három vagy több, nehogy már elvesszen az a sok támogatás. Piacképes szakma/diploma, utána stabil meló és megtakarítás, hogy idővel összejöjjön a saját lakás és az is jó lenne, ha egy bizonyos kor fölött már nem a BKV meg a MÁV furikázna. Még van egy pár, de a 6os válaszoló igazából jól összefoglalta: Ne lógj ki a sorból!
2021. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A pulyás témával egyetértek.

Mo.-n még az is, hogy:

"Utálj mindenkit, de az én barátomat nem szabad, meg őt sem, de amúgy mindenki mást utálj, bakker!".

2021. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!