Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerős az ilyen ember?

Ismerős az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Nagyképű, bunkó, sokszor szinte már alpári, de ez senkit nem zavar. Vagyis zavar, de egyszerűen nem tudnak rá haragudni, mintha mindenki kivételezne vele, és ezt ki is használja. Ha beszólnak neki, nevetve elengedi a füle mellett, és a veszekedés végére, már szinte a másik fél érzi szánalmasnak magát. Sokan körberajongják, adják alá a lovat, még aki utálja, azzal is képes jól elbeszélgetni úgy, hogy az ember csak utána jön rá, hogy ezzel az idiótával beszélt, mintha valami elmetrükköt alkalmazna, így mindent elér, amit akar.

2021. szept. 13. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha. Szerintem van benne valami könnyedség, mef magabiztosság, talán így.
2021. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős az egyik haverom ilyen,mondjuk én magasról leszartam mindig,mert tudtam hogy csak azért normális mert kell neki valami,de elhülyültem vele nem vettem komolyan annyira.

Nagyon könnyen tudott régen csajozni,azt azért irigyeltem tőle,de már mindegy mert megöregedett velem együtt :D


Mind a ketten 28 ak vagyunk

2021. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen ismerek ilyet, de én valahogy sose dőlök be neki és nem is kedvelem
2021. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

Ja jó öregek vagytok.



Az ilyen ember egyébként lehet pszichopata is, azt hiszem. Ha vonzó a külseje akkor még az is rátesz egy lapáttal. Anélkül nehéz dolga van.

2021. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!