Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írogatnak rám egyfolytáb...

Miért írogatnak rám egyfolytában idegenek messengeren? Mit csináljak ha hiába tiltom őket akkor meg uj több mint 50 ember ír rám hogy szia mizu van kedved ismerkedni ,beszélgetni? Mit Csináljak már nagyon agyamra megy a dolog!!

Figyelt kérdés

Facen is naponta 70-en jelölnek és akkor még keveset mondtam!


16 éves lány vagyok.



2021. márc. 11. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen képeid vannak fent? Valami nagyon hívogató lehet rajtuk.

Egyébként pedig van egy olyan beállítás, hogy téged ne jelölhessenek idegenek, csak ha van közös ismerős. Állítsd be.

Az engedélykéréseket meg egyszerűen ne nézd. Így nem kell látnod az idegenektől jövő üzeneteket.

2021. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert lehet szép lány vagy. És úgy gondolják egyesek hogy írni akarnak neked meg ilyenek hogy megkapd őket.
2021. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is szűrd ki azokat, akiket ismerősöd, de valójában nem beszélsz velük. Őket töröld.

Utána pedig az adatvédelmi beállításokban állíts mindent a legszigorúbbra.

Arra is fogyelj, hogy túlságosan részletes adatokat ne tégy nyílvánossá. Pl.: Születéai idő

2021. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1 kép van fent az arcomról, semmi több rólam.
2021. márc. 11. 08:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Benne vagy nyilvános csoportokban, sokat kommentelgetsz, vagy akármi? Valahonnan biztosan megtalálnak, erre kell rájönni, hogy honnan.
2021. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benn csoportokban és kommentelni is csak ritkán szoktam azt is a tényleges ismerőseimnek!
2021. márc. 11. 08:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Hány ismerősöd van?

Mi van leírva a terméklapodon?

Ritka neved van?

2021. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Beállítás kérdése. Nézd végig a beállításaidat, hogy kik jelölhetnek ismerősnek, és kik üzenhetnek. Idegeneket le lehet tiltani egyszerűen, hogy ne tudjanak írni.
2021. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sok ismerősöm van 1132.

Az iskolám van megadva

A lakhelyem

És a kapcsolati állapotom.

2021. márc. 11. 09:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt a Face-ben olyan beállítás, hogy csak kizárólag az ismerőseid tudnak neked üzenetet küldeni. Nem is értem azóta sem, ezt miért kellett belőle kivenni.
2021. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!