Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Flour Tomi helyes...

Szerintetek Flour Tomi helyes volt 2011-ben? (Mizu című számában)

Figyelt kérdés
Az akkor még óvodás húgom állandóan őt hallgatta, énekelte, és most felmerült bennem ez a kérdés, hogy más is kedvelte-e még annó, vagy mi a véleményetek róla :)

2021. szept. 15. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez érdekes kérdés! Lányok csak őszintén.
2021. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%

Akkor 16 eves voltam.

Emlekszem ra, nagyon nem tetszett, bar nekem mar akkor Till Lindemann tetszett, szoval elegge nem volt esetem ez a kis nyeszlett fiucska.

2021. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
A Pingvintáncban nagyon bejön.😄Az ovis kislanyommal néztük.
2021. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
A Wellhello előtt még nem volt komolyan vehető, akkor látszott rajta, hogy nincs kikupálódva a gyerek.
2021. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Itt még őszinte volt utána elnyelte a média és a bulvár:

https://www.youtube.com/watch?v=l49-Es1YzpQ

2021. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Olyan szinten nem jött be a zenéje, hogy mint férfi igazából nem is néztem meg sosem. Mai napig nem bírom, bár sokat változott azóta. De nálam a Mizuval leírta magát egy életre.
2021. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Akkor voltam gimis. Mentünk Fluor koncertekre. Így visszanézve nem volt helyes. :D Most meg már egyàltalán nem szimpatikus. Az új zenéit nem is ismerem.

Szerintem nem ciki,ha valaki régebben kedvelte. Miért lenne az?

27N

2021. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Liszt Tomi? Az meg ki? Én csak Ferencet ismerek...
2021. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem. Általános iskolás voltam, amikor fel lett kapva és mindenki ezt hallgatta, mindenkinek ő tetszett, mindenki így akart öltözködni is stb., ez volt a divat. Én akkor sem értettem igazán, nekem maga a zene és a Fluor sem tetszett. Viszont az igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem soha nem tetszettek az aktuális tinisztárok, valahogy mindig inkább a picit idősebb, már férfiasabban kinéző férfiak tetszettek akkor is.
2021. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem most sem helyes, és akkor sem volt az. Teljesen függetlenül teljesítménytől, sikertől, bármitől - nekem nem tetszik.
2021. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!