Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez csak udvariassag? L

Ez csak udvariassag? L

Figyelt kérdés

Egy srac ismerosom mindig eloreenged ajtoban es azt mondja hogy "holgyem" (nem tudom ez most poen-e 🤣), es kihuzza a szeket nekem ha olyan a szituacio.

Nem tudom, lehet ez valakinek tok normalis, de nekem furi volt kicsit.


2021. szept. 15. 22:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
32%

Szia

Popsidat akarja lesni nyugi :)

2021. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
81%

Udvarias jól nevelt kicsi humorral fűszerezve.

A párom ugyan ez.

2021. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
96%
Lehet tetszel neki
2021. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Udvariasság, igen. Közben viccesen oldja a hangulatot, mert ma már nem vagyunk ilyenekhez szokva.


Azt hittem, azért van ez a kérdés a szex kategóriában, mert kiderült, hogy tényleg létezik az a karót nyelt fickó, akiről a vicc szól: aki annyira udvarias, hogy szeretkezés után elnézést kér a lökdösődés miatt...

2021. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
#3 Az hogy manapság már a kedvesség is szexuális zaklatás..
2021. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tenyleg lehet nem ez a legmegfelelobb kategoria, bocsi.
2021. szept. 15. 23:07
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Örülj neki, hogy a sok suttyó között van ilyen is
2021. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
A kategóriaválasztás többet mond el a te gondolataidról a helyzettel kapcsolatban, mint az ő szándékáról a leírásod alapján.:)
2021. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Azt a mindenit... hol tart a világ. Teljesen alapvető dolgokat már fel se ismernek sokan, fogalmuk sincs az udvariasságról, illemről, etikettről.

Meg hát annyira kevés normális férfi van, hogy el kell gondolkodni, miért olyan 'fura' aki normális:D komolyan nem tudom hova fajulhat még ez.

Kérdező: ezt így illik csinálni, ahogy az a ferfi csinálta. Egyszerűen udvarias volt. A hölgyem megnevezés is ilyen volt részéről. Rbben semmiféle szexuális indíttatás nincsen és egyáltalán nem jelent semmi többet, mint ami. Tehát nem következik ebből az, hogy tetszenék neki vagy meg akarna ismerni és egyéb

Végtelenül szomorúnak tartom, hogy a nők részéről megszűnt az elvárás, hogy egy férfi udvarias, illemtudó legyen. A férfiak részéről pedig kihalt ez a viselkedés.

Az én volt párom mindig előre engedett az ajtóban (kivétel mikor az a szabály, hogy a férfi megy előre), mindig kinyitotta nekem az autó ajtaját, mindig kihúzta nekem a széket az étteremben és mindig ő rendelt a nevünkben. Ha magassarkúban voltam, mindig lesegített a lépcsőn, mindig figyelt, hogy a megfelelő oldalon sétáljak mellette az utcán és folytathatnám. Többek közt ezért is nedvesedtem rá annyira és tettem meg neki mindent is az ágyban:D (ha már ebbe a kategóriába írtad a kérdést)

2021. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Udvarias, ami egy jó tulajdonság. Ezzel együtt a #9-esnek igaza van, te biz' szeretnéd ha nem csak szimplán udvarias legyen hanem mást is akarjon 😂 Aranycsillagom akkor mosolyogj szépen vissza rá, beszélgess vele, mutass érdeklődést, fejezd ki hogy biz' bejön neked mint pasi. S ha akar veled kezdeni akkor majd kezd, a próbálkozásait bátorítsd, fogadd pozitív visszajelzésekkel. Ettől még lehet nem akar semmit, biz' aki igazán udvarias az mindenkivel az nem csak azzal akitől remél valamit.
2021. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!