Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Fontos, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos, hogy egy pasi udvarias legyen?

Figyelt kérdés

Ha igen, csak veletek legyen udvarias vagy másokkal is?

21/F



2020. febr. 10. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fontos.
2020. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem és másokkal egyaránt.,de ne az elvárásom miatt, hanem ösztönösen.
2020. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg velem de másokkal is
2020. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De másokkal miért??
2020. febr. 10. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen fontos. Meg még sok más dolog is fontos h h viselkedjen, de ahogy előttem is írták ne azért mert ezt én szeretném, hanem ez ösztönből jöjjön neki.
2020. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nemcsak hogy fontos, hanem elengedhetetlen!

Másokkal miért??? Két okot mondok:

1) Ennek belülről kell jönnie.

2) Ki akar egy kőbunkóval együtt lenni? Aki másokkal nem az, arról meg ezt fogják gondolni.

2020. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már végképp nem tudom mi kell a noknek. Nagyon ellentmondásosak vagytok.
2020. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Nem. az a fontos, hogy gazdag legyen!

Ha a pasi 1 milla fölött keres, a nőt az sem fogja érdekelni, ha nap mint nap félhülyére verik, meg ha a pasi különböző qrvákkal múlatja az időt, csak az anyagi jólét számít, meg az, hogy ne kelljen elmenni dolgozni.


Azok a lányok akik nem ilyen golddigger vénával vannak megáldva (igencsak kevesen vannak), azok viszont nagyon is értékelik, ha valaki udvarias! Alapból nem várják el (mert az udvarias pasi is elég ritka dolog), de értékelik!!!!

2020. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, és ne csak velem, hanem másokkal is. Ha azt látom hogy velem az, de másokkal nem, akkor tudom hogy nekem nem a valódi énjét mutatja, tehát nem ösztönösen jön belőle, csak el akar kápráztatni és álarcot hord, nem őszinte.
2020. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!