Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rámjöhet a szívbaj mert...

Rámjöhet a szívbaj mert akkorát dörgött az ég?

Figyelt kérdés
Ijedős típus vagyok és sokszor olyan hangosan dörög az ég mintha bombák robbannának, ilyenkor mindig félek nehogy valami hirtelen megijedesbol bajom legyn

2021. szept. 16. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy sokktól, hatalmas ijedtségtől meg tud állni a szív, de ekkorától még nem.

Viszont én is nagyon meg szoktam ijedni a hirtelen hangoktól, felugrom, kicsit megszédülök stb.

2021. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
55%
Bocsi ez nem az ég volt hanem én fingottam egy embereset az ebédre evett baboskáposztától
2021. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem a dörgéstől áll meg a szív. Hanem az ijedtség hirtelen vérnyomásváltozást okoz, és ez lerepeszti a plakkot az érfalról, aztán jön a dugulás. Nyilván középkorban és utána van átlag esetben elég lerakódás ehhez. De nem abban a középkorban, amelyik Amerika felfedezésével ért véget. :D
2021. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!