Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit fakul a tetoválás...

Mennyit fakul a tetoválás gyógyulás után?

Figyelt kérdés
Csütörtök van, kedden csináltattam egy tetoválást. Csak három csillagot szerettem volna, de egy csomó erősebb, és halványabb kisebb pontot is csinált köré a megkérdezésem nélkül, így szinte az egész felkaromat elfedi, nem is tetszik, mert nem ilyet akartam, és nem tudom, hogy mennyire fog halványulni gyógyulás után. Szerintetek el fog halványulni, vagy csak lézereztetéssel lehet megoldani?

2021. szept. 17. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak színek amik hamarabb kikopnak (pl. a fehérnek elég 3-4 hónap), de ha fekete tintával készült akkor nem reménykednék benne. Az mondjuk nem fér a fejembe, hogy karon ezt hogy nem vetted észre, mikörben csinálta és miért nem szóltál azonnal.
2021. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ilyen létezik, hogy egy tetováló szó nélkül elkezd olyat rád varrni amit kigondol és meg se kérdez róla? Természetesen nem fog elhalványulni annyira, hogy ne lehessen látni, hiszen ez a lényege a festéknek, hogy ha valaki kisebb mintát szeretne az is látszódjon. Csatlakozom az 1-eshez és én is értetlenül állok azelőtt, hogy miért nem szóltál amikor feltűnt, hogy mást is csinál azon kívül amit kértél?
2021. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem szóltam, mert nem gondoltam, hogy ennyi kis apró cuccot rak rá. A referenciaképen is volt pár pötty, ami összekötötte a csillagokat, és ha annyit kreatívkodik rá, az nem zavart volna, mert a mintán amit felrakott a karomra pedig csak a három csillag volt.
2021. szept. 18. 14:45
 4/5 bnKa válasza:
Veletlen nem Szombathelyen tortent ez az eset? Hallottam egy ilyen tetkosrol aki pottyozik folyamat….
2021. okt. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem ott történt. Nem szeretném megnevetni még a várost sem, mert ott elég kevés tetováló van és az élelmesebbeknek egyből leesne, hogy ki ő. De nem Szombathelyen történt.
2021. okt. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!