Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire nagy baj ha leszedtem...

Mennyire nagy baj ha leszedtem pár hámlást a kezemen ?

Figyelt kérdés

szoasztok, sajnos ahogy gyógyul a tetoválás és hámlik, sajnos leszedtem úgymond rásegítettem a hámlásnak lejönni :),

nem sokat csak keveset, most mi lesz ennek a köcetkezménye? ahol leszedtem ott ki fog potyogni a festék?



2021. máj. 11. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajod nem lesz
2021. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy baj! Ki fog potyogni!
2021. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
akkor most mi?:D bocsi srácok de nem akarok felettetek pálcát törni hogy kinek is van igaza :D szóval várok még pár választ :)
2021. máj. 11. 18:43
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
De azért azt hiszem, hogy mi mind a szüleid mind a tanáraid felett pálcát törhetünk, hogy ilyen hülyét neveltek belőled.
2021. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
miért? mert kérdeztem valamit? vagy azért mert betudtál szólni egy olyannak akit nem ismersz?
2021. máj. 11. 18:50
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem ezért hanem azért mert ennyire ostoba kérdést tettél fel.
2021. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem ostoba szerintem, egyszerű kérdés hogy mennyire rontottam el a tetoválást ,

szerintem ez miatt ki fog potyogni, de jobbnak láttam megkérdezni, gondoltam valaki aki volt hasonló helyzetbe vagy ért hozzá az válaszol,

2021. máj. 11. 19:21
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Az a baj, hogy még ezek után sem fogod fel, hogy milyen kiba hülyeség a kérdésed. Talán sokkolóan hangzik majd a számodra, de a tetoválásnál a festéket nem a bőr felszínébe hanem mélyebbre löki a tű. Ha nem így lenne akkor idővel minden tetoválás lehámlana.


És ha szerinted "ez miatt ki fog potyogni" akkor keress fel egy elmeorvost.

2021. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%
ekkora hülyeséget hogy lehet kérdezni 🤣🤣
2021. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
oké akkor az ember miért várja meg amíg lehámlik teljesen ha ennyi erővel csak le lehetne szedni az egész hámlást és nem kell megvárni azokat a napokat amíg hámlik?
2021. máj. 11. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!