Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az aki ismeri Patuskát?

Ki az aki ismeri Patuskát?

Figyelt kérdés
Ki szokta nézni a videóit? Ha igen mi a véleményed róla?
2021. szept. 17. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én régen néztem a csetes videóit, de már rég nem nézem, már nem vicces annyira
2021. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerem, nem nézem. Szerintem igénytelen videós.
2021. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ismerem kb 2013 óta. Szerintem is unalmas, nem tud újat mutatni, de néha vannak jó pillanatai. Amúgy az kicsit ellenszenves benne, hogy folyton trash videósokkal haverkodik de közben egyértelműen röhög rajtuk, mint régen Turbó Titánnal, Molnár Kikivel, most meg ezzel Martin gyerekkel.
2021. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmegy.

Néha nézem a videóit.

2021. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hi
2021. dec. 2. 01:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Én igen, az utóbbi videóját amit néztem azon behaltam. Találkozott egy sráccal elkezdi neki:Oszt akkor te vagy dj Avicci? Patuska erre: A lónak a faszát csak liveozok youtubon erre kiröhögi majd, patuska elutánozza ahogy kiröhögi aztán azt mondja na Takarodj a szemem elől. 🤣
2021. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azon a videóján röhögtem mikor a csávónak nincs foga elől erre mondja neki Patus:hirtelen gyújtottál rá vagy mi volt a probléma? Erre a csávó ecigizek :D. Meg mondja az egyik csávónak Szalay Isti aztán Ja.. Nem :D ahh vegem én szeretem a videoit mindig nevetek.
2021. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szamurájkodik a gyerek :)!
2021. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!